BUGÜN VEFAT EDENLER:

1- Gümeli Beldesi Akköy Köyü  İbrahim Mahallesi Sakinlerinden; Ereğli Esnaflarından Kurtal Yapı Sahibi Mehmet Kurtal, Veli Kurtal ve Salim Kurtal’ın Babaları; Alaplı Esnaflarından Sefa Kurtal, Emrullah Kurtal ve Kazım Kurtal’ın Amcaları; Emrah Kurtal’ın Dedesi; Hakkı Çavuş Hakkı KURTAL vefat etti.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Akköy Köyü  İbrahimci Mahallesi’nde  toprağa verilecek.

2- Üçköy Sakinlerinden; Merhum Durdu Canseven’in Oğlu; Ayşe Canseven’in Eşi; Aşkın, Aylin, Akın ve Ayhan Canseven’in Babaları Ahmet CANSEVEN vefat etti..

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Üçköy Merkez Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Köy Mezarlığında toprağa verilecek.

3- Göktepe Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Recep Demirkol ve Merhume Ayşe Demirkol’un Oğulları; Güler, Emine, Şerife, Ayşe ve Serdar Demirkol’un Kardeşleri; Merhum Mehmet  ve Ahmet Demirkol’un Yeğenleri Hüseyin DEMİRKOL  vefat etti.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Alaplı Merkez Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından  Göktepe Mahallesi  Aile  Mezarlığında toprağa verilecek.

Olay67 ailesi ve Yazıcıoğlu Şirketler Grubu olarak, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet; kederli aileleri ile yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Editör: Haber Merkezi