Karadeniz Ereğli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi seçimleri öncesinde Başkan adayı Cevdet Civelek ve yönetim kurulu adayları Okan Şimşek, Fatih Gürgün, Ayhan Erol ve Emin Karakaya Pazaryeri ve Kepez Mahallesi esnaflarını ziyaret etti.  Gördüğü yoğun ilgi sonrasında açıklamada bulunan Başkan adayı Cevdet Civelek, seçim günü ipi göğüsleyeceklerine inancının tam olduğunu ifade etti.

civelek gezi2

Karadeniz Ereğli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi seçimlerinde Başkanlığa adaylığını açıklayan Cevdet Civelek ve yönetim kurulu üyeleri, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Belen sanayi sitesi ziyaretlerinin ardından Başkan Adayı Cevdet Civelek ve yönetim kurulu adayları, Pazaryeri ve Kepez Mahallesi esnaflarını ziyaret etti. Ziyarette çalışmaları hakkında bilgiler aktaran başkan adayı Cevdet Civelek ve yönetim kurulu adayları, şeffaf bir yönetim olacaklarını ve Kooperatifin çok daha iyi noktaya gelmesi için var güçleri ile çalışacaklarını ifade ettiler.

civelek gezi4

Ziyaretler sonrasında açıklamada bulunan Karadeniz Ereğli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkan adayı Cevdet Civelek; “Belen sanayi sitesi ziyaretlerimizin ardından Pazaryeri ve Kepez Mahallesindeki esnaflarımızı ziyaret ettik. Ziyarette bizlere gösterilen ilgi ve teveccüh, inanın bizleri çok mutlu etti. 4 Şubat Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan seçimlerde bu ilgi ve alakanın karşılığı olarak yönetim kurulu üyelerimizle seçimleri kazanacağımıza inancımız tamdır” dedi.

civelek5

Editör: Haber Merkezi