Posbıyık: "İlk günkü ruhla yola çıktık" Posbıyık: "İlk günkü ruhla yola çıktık"

Karadeniz Ereğli'de çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev yapan ve uzun yıllardır siyasetin içerisinde yer alan Erdemir personeli Muharrem Sağlam, Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) Belediye Meclis Üyeliğine aday adayı oldu.

CHP'de geçmiş dönemlerde çeşitli kademelerde görev yapan, bazı sivil toplum kuruluşlarında da yöneticilik yapan Muharrem Sağlam, Belediye Meclis Üyesi aday adaylığı başvuru dosyasını partisinin ilçe başkanı Ali Kocamanoğlu'na teslim etti.

Başvurusuna ilişkin Olay67'ye kısa bir değerlendirmede bulunan Sağlam; "Öncelikli hedefimiz, Karadeniz Ereğli Belediyesi'nin CHP'li bir belediye olarak devam etmesini sağlamaktır. Belediye Başkan adayımız kim olursa olsun, ilçemizde seçimi kazanmak için var gücümle çalışmaya ve Karadeniz Ereğli'mize hizmet etmeye hazırım.

Bu vesileyle; 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde çeşitli görevlere talip olan aday adaylarına hayırlı olsun diyor, seçimlerin demokratik bir ortamda geçmesini temenni ediyorum" dedi.

sağlam2

Editör: Haber Merkezi