Karadeniz Ereğli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi seçimleri öncesinde, Başkanlığa aday olan Cevdet Civelek ile yönetim kurulu adayları Okan Şimşek, Fatih Gürgün, Ayhan Erol ve Emin Karakaya, Belen Sanayi Sitesi esnaflarını ziyaret ettiler. Sanayi Sitesi esnaflarının, Başkan Adayı Civelek ile yönetim kurulu adaylarına yakın ilgi gösterdikleri gözlemlendi. 

civelek2

Karadeniz Ereğli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığına adaylığını açıklayan Cevdet Civelek ve yönetim kurulu üyeleri, adaylık açıklamasının hemen ardından çalışmalarına hızlı bir şekilde başladı. İlk ziyaret bölgesini Belen Sanayi Sitesi olarak belirleyen Civelek ve yönetim kurulu üyeleri, dükkan dükkan gezerek çalışmalar ve yapacakları hizmetler ile ilgili bilgilendirmede bulundu. Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi üyelerinin yoğun ilgisi ile karşılanan heyet adına konuşan Başkan adayı Cevdet Civelek; “Şeffaf, adil ve çalışkan bir ekip olarak sizlerin oylarına talibiz. Bu göreve gelmemiz, sizlerin takdirine de kalmıştır” dedi.

Ziyaret sonrasında açıklamada bulunan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkan adayı Cevdet Civelek, “Yönetim kuruluna aday olan arkadaşlarımla birlikte Belen sanayi sitesi esnafımızı ziyaret ettik. Çok güzel karşılandık. Esnafımızın teveccühü bizleri mutlu etti. Gittiğimiz iş yerlerinde, diğer adayımıza gönül veren dostlarımız da oldu. Bizlere açıkça söylediler. Bu da bizleri daha da memnun etti. Üyelerimiz, seçim günü sandıkta özgür iradesi ile oyunu kullanacaktır” dedi.