Danıştay Başkanı Zeki Yiğit’in 78 yaşında vefat eden kayınvalidesi Ayşe Oğul, Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.

Hanımca'yı ve Uzunoğlu'nu ziyaret etti Hanımca'yı ve Uzunoğlu'nu ziyaret etti

Zonguldak’ın Alaplı ilçesine bağlı Sabırlı Köyü'nde yaşayan ve bir süredir hastalığı sebebiyle tedavi gören 78 yaşındaki Ayşe Oğul, hayatını kaybetti. Danıştay Başkanı Zeki Yiğit’in kayınvalidesi olan dört çocuk annesi Ayşe Oğul için Sabırlı Köyü'nde cenaze töreni düzenlendi. Cuma namazı sonrası köy mezarlığında cenaze namazı kılındı. Yapılan dualar ve kılınan namazın ardından Ayşe Oğul’un cenazesi toprağa verildi.

Cenaze törenine; Ayşe Oğul’un damadı olan Danıştay Başkanı Zeki Yiğit, Danıştay, Yargıtay ve Hakimler Savcılar Kurulu üyeleri, AK Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt, Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu, Zonguldak Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahim Alan, Karadeniz Ereğli Kaymakamı Mehmet Yapıcı, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Türk Hava Kurumu Alaplı Şube Başkanı İsmail Yazıcıoğlu, Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanvekili İrfan Yazıcıoğlu ile protokol üyeleri ve aile yakınları katıldı.

Ayşe Oğul3

Kaynak: