Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremden etkilenen illerden biri olan Hatay'da enkaz altında kalarak yaşamını yitiren Zonguldak Ereğlili Burcu Efe, bugün kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Başkan Posbıyık, Ramazan ayı dolayısıyla mesaj yayımladı Başkan Posbıyık, Ramazan ayı dolayısıyla mesaj yayımladı

burcu efe2

Kdz. Ereğlili Burcu Efe, Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremden etkilenen Hatay'ın Antakya ilçesindeki Rönesans Rezidans'ın enkazında kaldı. Ekipler, yaptıkları çalışmada dün Burcu Efe'yi göçük altından çıkardı fakat Efe, bir süre sonra yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi. Merhume Efe’nin ölümü, kayıtlara ‘Enkaz-çökme-göçük altında kalma ile oluşan genel beden ve kafa travmasına bağlı kardiyovasküler arrest’ olarak geçti. Merhume Burcu Efe’nin cenazesini oğlu Taluhan Efe teşhis ederek, teslim aldı.

Kdz. Ereğli’ye getirilen merhume Efe'nin cenazesi, bugün Bozhane Camii’nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından şehir mezarlığında toprağa verildi.

Cenaze törenine; merhume Efe’nin ailesi, yakınları ve sevenlerinin yanı sıra Kdz. Ereğli Kaymakamı Mehmet Yapıcı, siyasi parti ve STK temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Olay67 ailesi ve Yazıcıoğlu Şirketler Grubu olarak, merhumeye Allah'tan rahmet; kederli ailesi ile yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.