Sokağa indi! Sokağa indi!

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren Devrek-Gökçebey Dayanışma ve Kültür Derneği tarafından, Eski Bağlık Restoran’da iftar programı gerçekleşti.
Dernek Başkanı Adem Kabasakal, iftar yemeğine katılan siyasi parti milletvekili adaylarına yaptığı konuşmasında; Ereğli-Devrek yolunun çalışmasının bir an önce bitirilmesini, bu yol bittiği zaman Ereğli-Ankara yolunun zaman açısından kısalacağını söyledi. Başkan Kabasakal, yol çalışması bittiği zaman aynı zamanda Ereğli, Devrek ve Gökçebey ilçeleri arasında ticaret, sosyal ve kültürel açısından bir yakınlaşma olacağını söyledi.
Dernek Başkanı Adem Kabasakal, iftar programının yapılmasına öncülük eden, emeği geçen ve katkı sağlayan Derneğin Kurucu Başkanı Hayri Türköz ve dernek üyelerine teşekkür etti. Başkan Kabasakal, İftar etkinliğine Uzaktan ve yakından katılım sağlayan konuklara teşekkür etti.
İftar etkinliğine AK Parti milletvekili adayı Saffet Bozkurt, ilçe başkanı İbrahim Sezer, CHP milletvekili adayı Eylem Ertuğrul, ilçe başkanı Hikmet Uzuner, İYİ Parti milletvekili adayı Evrim Balbaloğlu, İyi Parti Yönetim kurlu üyeleri, MHP milletvekili adayı Murat Kotra ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Kdz. Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş, Kdz Ereğli önceki Belediye Başkanı Murat Sesli, Ereğli Gazeteciler Derneği (EGD) Başkanı Şafak Erel, EGD Muhasip sekreteri İlknur Turt, EGD Genel sekreteri Haydar Yağız, EVEDER başkanı Aziz Boy, Ereğlililer Derneği Başkanı Birkan Demirel ve çok sayıda davetli katılım sağladı.

haydar7haydar8haydar5haydar6haydar3haydar4haydar2haydar