2024 Yerel Seçimleri öncesinde Cumhuriyet Halk Partisi’nde de belediye başkan adaylarının tamamının belirlenmesi için süre azalıyor.

Zonguldak ve ilçeleri ile ilgili kararın alınacağı MYK ve Parti Meclisi’nin karar toplantıları öncesinde partilerinin genel merkezindeki temaslarını sürdüren Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Aday Adayı Muhittin Dikmen, bazı önemli isimlerle bir araya geldi.

Sezer: "Biz doğru adresteyiz" Sezer: "Biz doğru adresteyiz"

Ziyaretlerini eşi Tunay Dinçer Dikmen ile birlikte gerçekleştiren Muhittin Dikmen, genel merkez ziyaretinde, Genel Başkan Yardımcısı Gökhan Zeybek’in danışmanlarından ve Parti Meclisi Üyesi Baki Aydöner tarafından misafir edildi. Ziyaretleri kapsamında en önemli görüşmesini Genel Başkan Yardımcısı Özgür Karabat ile gerçekleştiren Dikmen, MYK Üyeleri Meryem Gül Binici ve Gamze Taşcıer’in yanı sıra Parti Meclisi Üyelerinden Ali Haydar Fırat ile de görüş alışverişinde bulundu.

Dikmen’in, ziyaretlerinde partili yöneticilere Karadeniz Ereğli’nin siyasi, sosyal ve ekonomik durumu ile ilgili olarak bilgilendirmelerde bulunduğu, 2024 Yerel Seçimleri’nin Karadeniz Ereğli için taşıdığı öneme vurgu yaptığı kaydedildi. Dikmen ayrıca belediye başkan adayı olarak belirlendiği takdirde partisi için yapacağı çalışmalar ve kentle ilgili paylaşacağı projelerle ilgili detaylı bilgiler de sundu.

dikmen2-1

dikmen3

Editör: Haber Merkezi