En İyi El Kurutma Makinesi Markası Nedir? En İyi El Kurutma Makinesi Markası Nedir?

Karadeniz Ereğli Gazeteciler Derneği (EGD), ilçede kurulu Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş.'nin (Erdemir) 59'uncu İşletme Yıldönümünü kutladı.

EGD Yönetim Kurulu tarafından yayınlanan kutlama mesajında şu ifadelere yer verildi:

"1965 yılında işletmeye alınan Karadeniz Ereğli’de kurulu Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş.’nin (Erdemir) 59. İşletme Yıldönümünü kutluyoruz.
Karadeniz Ereğli’den dünyaya açılan Erdemir, gerek ürün çeşitliliği gerekse sürekli artan üretim kapasitesinin yanı sıra sağladığı istihdam ile ülkemizin önde gelen şirketlerinden biridir.
Başta Karadeniz Ereğli ve Zonguldak olmak üzere ülkemiz ekonomisinin gelişmesinde önemli katkısı olan Erdemir, ödün vermediği kurumsal sosyal sorumluluk anlayışıyla da toplumun her kesimine pozitif anlamda dokunmaya devam ediyor.
Gelişen teknolojiye kısa sürede adapte olarak bir dünya şirketi olmanın gerekliliklerini fazlasıyla yerine getiren, bunun yanı sıra iş sağlığı ve güvenliğini öncelik edinen Erdemir; ileriye dönük yatırımlarıyla da örnek bir şirket olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.
Bu duygu ve düşüncelerle, Kdz. Ereğli Gazeteciler Derneği olarak, ilçemizin gözbebeği, Türk sanayisinin lokomotifi ve bir dünya markası olan Erdemir’in tüm yönetici ve çalışanlarının 59. İşletme Yıldönümünü kutluyoruz."

Editör: Haber Merkezi