Karadeniz Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Şafak Erel, Başkan Yardımcısı Vedat Kılıç, Sekreter Haydar Yağız, Yönetim Kurulu Üyeleri Fedai Kaçar, Hakan Kurttekin ve Disiplin Kurulu Üyesi Elif Yapıcı ile birlikte; 7. yayın yılına giren Olay67 Haber Portalına kutlama ziyaretinde bulundu.

Karadeniz Ereğli Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Olay67 Haber Portalı Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni İsmet Yazıcıoğlu ile aynı zamanda Karadeniz Ereğli Gazeteciler Derneği Başkan Yardımcısı da olan Olay67 Haber Müdürü Recep Akkaya tarafından ağırlandı.

Ziyarette konuşan Gazeteciler Derneği Başkanı Şafak Erel; Olay67'nin ilçedeki kurumsal yayın kuruluşlarından biri olduğunu ifade ederek, İsmet Yazıcıoğlu'nun şahsında tüm Olay67 çalışanlarını tebrik etti.

Karaya oturan gemi, Ereğli'de bakıma alınacak Karaya oturan gemi, Ereğli'de bakıma alınacak

Olay67'ye uzun soluklu bir yayın hayatı dileyen Erel, Karadeniz Ereğli Gazeteciler Derneği'ne desteklerinden dolayı yine İsmet Yazıcıoğlu nezdinde tüm Yazıcıoğlu ailesine teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, konuklarına teşekkür eden Yazıcıoğlu da gerek Gazeteciler Derneği'ne gerekse meslektaşlarına imkanları dahilinde destek olmaya devam edeceklerini söyledi.

Ziyarette, Cumhuriyet Halk Parti'nin kurultayı ve yaklaşan Yerel Seçimler üzerine istişarelerde bulunuldu.

egd ziyaret2