Karadeniz Ereğli Gazeteciler Derneği (EGD) Yönetim Kurulu Üyeleri, Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Karadeniz Ereğli Şubesi’ni ziyaret etti.

EGD Başkanı Şafak Erel, Başkan Yardımcısı Recep Akkaya, Sekreter Haydar Yağız, Mali Sekreter İlknur Turt, Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Solmaz, Denetim Kurulu Üyesi Elif Yapıcı ve dernek üyesi Hakan Kurttekin ile birlikte; 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde EGD’yi ziyaret eden ADD Karadeniz Ereğli Şubesi yöneticilerine iade-i ziyarette bulundu.

Ziyarette konuşan EGD Başkanı Şafak Erel, gazetecilerin özel gününde kendilerini ziyaret eden ADD şube yöneticilerine bir kez daha teşekkür etti.

ADD’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini ve başarılı bulduğunu ifade eden Erel, Şube Başkanı Sezai Özcan'ın şahsında tüm Yönetim Kurulu Üyelerine önümüzdeki süreçte yapacakları çalışmalarda başarı dileğinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ADD Şube Başkanı Sezai Özcan da göreve geldikleri günden bu yana yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgilendirmede bulundu.

ADD’nin faaliyetlerinin kamuoyuna duyurulmasında en büyük payın gazetecilerin olduğunu belirten Özcan, EGD yönetiminin nezdinde ilçedeki gazetecilere teşekkür etti.

Ziyarette ayrıca önümüzdeki süreçte yapılabilecek ortak çalışmalar üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.

ADD Başkan Yardımcısı Emine Türedi, Sekreter Turgay Erdoğan, Sayman Sevinç Kaykısız, Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Kalyoncu, üyeler Zekiye Açar ve İzzet Sönmez’in de hazır bulunduğu ziyaret, EGD Başkanı Şafak Erel’in ADD Başkanı Sezai Özcan'a EGD flamasını takdim etmesi, Özcan'ın da EGD Yönetim Kurulu Üyelerine ADD’nin takvimini hediye etmesi ve toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

add

Editör: Haber Merkezi