Milletvekili Muammer Avcı, kaydını yaptırdı Milletvekili Muammer Avcı, kaydını yaptırdı

Kdz. Ereğli Belediyesi tarafından, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla İnönü Parkı’nda Çocuk Şenliği düzenlendi. Belediye Başkanı Halil Posbıyık ve eşi Neriman Posbıyık, düzenlenen şenliğe katılan vatandaşların bayramını kutladı. 
ÇOCUKLAR İÇİN ATÖLYELER
Kdz. Ereğli Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel çocuk şenliği düzenledi. Çocuklar; Atatürk Anıtı arkası, Oyuncak Evi ve tüm İnönü Parkı’nda açık havada, onlarca etkinlik masasında eğlenceli atölyelere katıldı, hareketli oyunlara dahil oldu, dans edip, şarkılara eşlik ettiler.
Aileleriyle birlikte şenliğe katılan çocuklar, seramikten resime, dokumadan, mozaiğe,  sepetten, akıl oyunlarına, taş baskıya, müzikten, dansa, eski oyunlardan tiyatroya, masala, kitaba, kuklaya, itfaiye parkuru, bilimsel bilgiler, mini hayvanat bahçesine  kadar pek çok etkinlik ile bayramı gönüllerince yaşadı.
BAŞKAN POSBIYIK, ÇOCUKLARLA YAKINDAN İLGİLENDİ
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık ve eşi Kadın Gücü Kooperatifi Başkanı Neriman Posbıyık, meclis üyeleri ile birlikte; şenlik alanında vatandaşların bayramını kutladı. Etkinliklere katılan çocuklarla yakından ilgilenen Başkan Posbıyık, şenliğe katılan ve emek veren herkese teşekkür etti. 

bld-1

bld3

bld2-1

bld4