KDZ. EREĞLİ'DE VEFAT EDENLER:

1- Belen Yeni Mahalle Eşrafından; Çarşaflı Mevlüde Yılmaz’ın Annesi; Hacı İsmail Yılmaz’ın Kayınvalidesi; Hacı Hüseyin Karaman’ın Eşi Ayşe KARAMAN Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip  Belen Yeni Mahalle Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Belen Yeni Mahalle Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

2- Bağlık Mahallesi Forteks Sitesi Sakinlerinden; Selver Şahin’in Eşi; Seçil Çetinkaya ve Seda Kanbur’un Babaları; Can Kanbur ve Bora Çetinkaya’nın Kayınpederleri; Cengiz Şahin, Kadriye Polat ve Döne Bilmen’in Kardeşleri; Erdemir Vinç Bakım Atelyesi Emeklisi Celal ŞAHİN Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından  Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Kdz. Ereğli Belediyesi'nden sıcak yemek ve koli yardımı Kdz. Ereğli Belediyesi'nden sıcak yemek ve koli yardımı

3- Akarca Mahallesi Mustafa Güceri Caddesi Sakinlerinden; Merhume Ömür Karaarslan ve  Merhum Emin Karaarslan’ın Kızları; Av. Muhittin Gürlek‘in Eşi; Av. Bilge Çağdaş Gürlek ve Barış Gürlek’in Anneleri; Merhume  Mukaddes, Merhum Ali İhsan, Merhum Ersin ve Merhum Şemşit Karaarslan  ile Sevim Sucu’nun Kardeşleri;  Nesrin, Adnan ve Gökçen Karaarslan’ın halaları Av. Melahat GÜRLEK Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Saat 12:00’de Adliye Önünde Yapılacak Törenden Sonra Öğle Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Olay67 ailesi ve Yazıcıoğlu Şirketler Grubu olarak, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet; kederli aileleri ile yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.