KDZ. EREĞLİ'DE VEFAT EDENLER:

1- Belen Yeni Mahalle Eşrafından; Çarşaflı Mevlüde Yılmaz’ın Annesi; Hacı İsmail Yılmaz’ın Kayınvalidesi; Hacı Hüseyin Karaman’ın Eşi Ayşe KARAMAN Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip  Belen Yeni Mahalle Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Belen Yeni Mahalle Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

2- Bağlık Mahallesi Forteks Sitesi Sakinlerinden; Selver Şahin’in Eşi; Seçil Çetinkaya ve Seda Kanbur’un Babaları; Can Kanbur ve Bora Çetinkaya’nın Kayınpederleri; Cengiz Şahin, Kadriye Polat ve Döne Bilmen’in Kardeşleri; Erdemir Vinç Bakım Atelyesi Emeklisi Celal ŞAHİN Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından  Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

3- Akarca Mahallesi Mustafa Güceri Caddesi Sakinlerinden; Merhume Ömür Karaarslan ve  Merhum Emin Karaarslan’ın Kızları; Av. Muhittin Gürlek‘in Eşi; Av. Bilge Çağdaş Gürlek ve Barış Gürlek’in Anneleri; Merhume  Mukaddes, Merhum Ali İhsan, Merhum Ersin ve Merhum Şemşit Karaarslan  ile Sevim Sucu’nun Kardeşleri;  Nesrin, Adnan ve Gökçen Karaarslan’ın halaları Av. Melahat GÜRLEK Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Saat 12:00’de Adliye Önünde Yapılacak Törenden Sonra Öğle Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Olay67 ailesi ve Yazıcıoğlu Şirketler Grubu olarak, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet; kederli aileleri ile yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Editör: Haber Merkezi