Düzce’de öğle saatlerinde başlayan fırtına ve yağmur yağışı, hayatı olumsuz etkiliyor. Fırtına nedeniyle, şehir merkezinde ağaçlar devrildi. Servis minibüsü ve bir otomobil, devrilen ağaçların altında kaldı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yaptığı fırtına ve yağışlı hava uyarısının ardından öğle saatlerinde Düzce fırtınaya teslim oldu. Şiddetli esen rüzgar nedeniyle, Düzce şehir merkezinde Hamidiye Mahallesi ve Aziziye Mahallesinde ağaçlar devrildi. Park halindeki bir servis minibüsü ve bir otomobil, ağaçların altında kaldı. Ayrıca devrilen ağaçlar nedeniyle yollar da kapandı.

Düzce Belediyesi’ne bağlı İtfaiye ekipleri, devrilen ağaçları keserek yoldan kaldırdı.

Fırtına etkili oluyor! Fırtına etkili oluyor!

Ağacın altında kalan otomobilin sahibi Ayşe Kalaycıoğlu, kursa geldiğini belirterek, park yeri bulamadığı için ağacın altına çektiğini ancak ağaç yıkıldığı için otomobilinin ağaç altında kaldığını belirterek, "Kursa gelmiştim. Ancak park ettiğim yere başka araçlarda çekiyor diye bende park ettim. Otomobilimin önüne telefonumu bırakırım her zaman. Ağaç yıkıldığını da telefonla haber verdiler. Geldiğimde ağaç, arabamın üzerine yıkılmış gördüm" dedi.

Fırtına Ağaç Araç2

Fırtına Ağaç Araç3

Kaynak: iha