AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkan Yardımcılığı görevinden istifa ederek Zonguldak Milletvekilliğine Aday Adayı olan Ömer Yazıcıoğlu, başvuru dosyasını İl Başkanı Muammer Avcı’ya takdim ettikten sonra partisinin Belediye Başkanları ile İlçe ve Belde Teşkilatlarını ziyaret etti.

gülüçalaplı

Ziyaretlerine Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş ile başlayan AK Parti Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Ömer Yazıcıoğlu, ardından Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, Ormanlı Belde Başkanı Varol Aksoy ve Belde Yönetimi, Alaplı İlçe Başkanı Yaşar Karacan ve İlçe Yönetimi, Kandilli Belde Başkanı Osman Çakmakoğlu ve Belde Yönetimi ile sürdürdü.

ereğli

gülüçç

2,5 yıl görev yaptığı Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatının haftalık Yönetim Kurulu toplantısına katılan Yazıcıoğlu; toplantıda hazır bulunan İlçe Başkanı Saffet Bozkurt ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve yöneticilerine hitaben bir konuşma yaparak, kendileriyle birlikte görev yapmaktan büyük bir memnuniyet duyduğunu, bundan sonra da birlikte olmaya devam edeceklerini ifade etti. Ardından ziyaretlerine devam eden Ömer Yazıcıoğlu, Gülüç Belde Başkanı İsmail Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Gülüç Belediye Meclis Üyelerini, Çaycuma İlçe Başkanı Birol Yiğit’i, Devrek İlçe Başkanı Murat Durdubaş, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Gençlik Kolları Başkanı Melikkan Mücahit Abalı’yı, Kozlu İlçe Başkan Vekili Bilal Girgin ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.

devrek-1

çaycuma

AK Parti Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Ömer Yazıcıoğlu’nun ziyaretlerinde, ilçe ve beldelerde yapılan ve devam eden kamu yatırımları, belediyelerin çalışmaları, parti faaliyetleri ile 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri üzerine karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Belediye, İlçe ve Belde Başkanları ile Yönetim Kurulu Üyeleri Yazıcıoğlu’na “Hayırlı olsun” deyip, Milletvekilliği yolunda başarı dileğinde bulunurken; Yazıcıoğlu da kendisiyle yakından ilgilenen Başkan ve Yöneticilere teşekkür etti.

ormanlı2

kozlu

Editör: Haber Merkezi