İran nakliye hizmetlerimizle sektöre ilk giriş yaptığımız andan bu yana özveriyle çalışıyor, her türlü yükünüzü Türkiye’nin her yerinden İran’ın her yerine ulaştırıyoruz. Ülkeler arası eşya taşımacılığında uzmanlaşmış bir ekiple görev alıyoruz. Her biri alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek bir ekiple çalışıyor, özverili çalışmalarımızla yüklerinizin hiçbir hasar almadan, vadedilen sürede alıcılarına ulaşmasını sağlıyoruz.

İran nakliye hizmetlerimizde yol durumuna, gümrük durumuna, olağanüstü hallere, sınır kapılarındaki yoğunluğa, yükün alınıp teslim edileceği adresler arasındaki uzaklığa göre en hızlı şekilde teslimat yapıyoruz. Genellikle 4-5 gün içinde teslimatlarımızı tamamlıyoruz. Bütün hizmetlerimizde yeni nesil araçlar kullanarak hem nakliye sürecindeki riskleri minimuma indiriyor hem de yüklerinizi güvende tutuyoruz.

İran Nakliye Fiyatları

İran nakliye fiyatları birtakım unsurlara göre değişmektedir. Bütün nakliye operasyonlarında olduğu gibi İran nakliye operasyonlarında da temel belirleyici mesafedir. Her ne kadar İran ile Türkiye sınır komşuları olsalar da iki ülkenin birbirine çok uzak şehirleri de bulunmaktadır. Bu nedenle yükün nereden alınıp nereye teslim edileceğine göre fiyatlar değişebilmektedir.

Bir diğer etken navlun değerleri olup yükünüzün navlun değeri hesaplanırken yükün ağırlığı, eni, boyu, yüksekliği, adedi baz alınmaktadır. Bir diğer etken nakliye türüdür. Firmamız geniş araç filosu ve uzman ekibiyle birlikte İran Türkiye arasında başta parsiyel ve frigo nakliye olmak üzere pek çok farklı türde nakliye hizmetiyle öne çıkmaktadır. Her nakliye türünün teknik detayları değiştiğinden fiyatlar da değişebilmektedir.

İran Parsiyel Nakliye

İran parsiyel nakliye hizmetimizle her türlü parça yükünüzü İran’daki alıcılarına gönderebilirsiniz. Böylece bir araç dolusu yükünüz olmasına gerek kalmadan iş ortaklarınıza yüklerinizi iletebilirsiniz. İran parsiyel nakliye hizmetlerimiz bu alanda uzman bir ekipçe yönetilmekte, ekiplerimiz Türkiye’nin her yerinden İran’a gidecek yüklerinizi depolarımızda toplayarak haftanın belirli günleri çıkış yapmaktadır. Aynı güzergaha gidecek yükler aynı araca yüklenerek nakliye sürelerimiz minimuma indirilmektedir. Başta şu şehirler olmak üzere bütün İran şehirlerine yükleriniz teslim edilebilmektedir:

Tahran

Bazargan

Bükan

Urmiye

Hoy

Meşhed

Tebriz

Yezd

Bucnurd

Zahidan

Sari

Dorud

İsfahan

İslamşehr

Bender Abbas

Andimeşk

Mahabad

Burucerd.

İran Frigo Nakliye

İran ile Türkiye arasında soğuk zincirde taşınması gereken birçok yük türü de olmaktadır. Bu noktada İran frigo nakliye hizmetimiz devreye girmektedir. Frigo nakliye ile soğuk zincirde taşınması gereken hassas yüklerinizi ilk yükleme noktasından İran’daki son alıcının adresine kadar sabit sıcaklıkta tutmayı başarıyoruz.

Yaş sebze ve meyveleri, kuruyemişleri, dondurulmuş ürünleri, dondurmaları, ilaç ve kimyasal maddeleri, canlı bitkileri ve daha fazlasını başarıyla taşıyabiliyoruz. Frigo nakliyede soğutmalı özel dorselerimizi kullanıyor, araçlarımızı yükün cinsine göre -26 derece ila 18 derece arasında ayarlıyoruz. Yüklerinizin tazeliklerini kaybetmeden, raf ömürleri kısalmadan, kimyasal özellikleri bozulmadan son alıcısına ulaşmasını sağlıyoruz. Bu alanda uzmanlaşmış ekibimizle çalışıyoruz.

Snapseed nedir başlıklı içerik ilginizi çekebilir.

Editör: Bayram Tomakin