Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde hizmet veren Yazıcıoğlu Şirketler Grubu'nun Yönetim Kurulu Başkanvekili İrfan Yazıcıoğlu, ilçede çeşitli sektörlerde hizmet veren iş insanlarına ziyaretlerini sürdürüyor.

Yazıcıoğlu, bugün de sırasıyla Alaz Madencilik firmasının sahipleri Murat ve Vedat İşler'i, Turay Perde ve Halı firmasının sahibi Fevzi Turay'ı, Us Mühendislik firmasının sahibi Zeki Us'u, Ereğli Yaşar Makina firmasının sahibi ve Kızılca Köyü Muhtar adayı Yaşar Çimen'i, Retürk İnşaat firmasının sahibi Murat Türk'ü ve Sinan Oto firmasının sahipleri Mehmet Sadi Kaya, Tuğberk Posbıyık, Muharrem Uyucu ve Ohhan Batmaz'ı ziyaret etti.

Ziyaretlerinde yakın ilgiyle karşılanan iş insanı İrfan Yazıcıoğlu, fırsat buldukça ilçede hizmet veren ve istihdam sağlayan esnaf ve iş insanlarını ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunduğunu söyledi.

Ziyaretinden dolayı Yazıcıoğlu'na teşekkür eden iş insanları da kendisini takip ettiklerini belirterek, ziyaretlerini takdirle karşıladıklarını ifade ettiler.

İrfan Yazıcıoğlu, ziyaretlerinde, iş insanlarından faaliyet gösterdikleri sektörler hakkında bilgi alarak, kendilerine kolaylıklar dileyip, başarı dileğinde bulundu.

Ziyaretlerde ayrıca genel ekonomi, siyaset ve yaklaşan yerel seçimler üzerine istişarelerde bulunuldu.

işler2

turay

turay2

Hanımca'yı ve Uzunoğlu'nu ziyaret etti Hanımca'yı ve Uzunoğlu'nu ziyaret etti

zeki us

yaşar

yaşar2

yaşar4

yaşar3

yaşar5

retürk

retürk2

sinan oto

Editör: Haber Merkezi