İYİ Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Evrim Balbaloğlu ve İYİ Parti yönetimi, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı ziyaret etti. Balbaloğlu, Zonguldak’ın Kadın Milletvekili olması için kenetlendiklerini belirtti. Başkan Posbıyık da İYİ Parti’nin birinci sırayı Ereğli’ye ve bir kadın adaya vermesinin çok değerli olduğunu belirterek Balbaloğlu’na başarılar diledi.
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, İYİ Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Evrim Balbaloğlu, İYİ Parti İlçe Başkanı İzzet İyiol ve yönetimini makamında kabul etti.
Milletvekili Adayı Balbaloğlu, 14 Mayıs tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimlerinde Zonguldak’ın Kadın Milletvekili olması için kenetlendiklerini belirtti.
Başkan Posbıyık, Balbaloğlu’na adaylığının hayırlı olmasını dileyerek; “İYİ Parti’nin birinci sırayı Ereğli’ye ve bir kadın adaya vermesi çok değerli. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi. Posbıyık ayrıca, partilerin bu dönem Ereğlili adaylara ön sıralarda yer vermesinden mutlu olduğunu ve bunda payı olduğunu söyledi.

Posbıyık: "Çocuklarınızı, torunlarınızı düşünün" Posbıyık: "Çocuklarınızı, torunlarınızı düşünün"

evrim2