Kdz. Ereğli Belediyesi Oyuncak Evi Atölyesi Mart ayı faaliyet programı açıklandı.

Kdz. Ereğli Belediyesi Oyuncak Evi Koordinatörü Melih Can Tanrıkulu, Mart ayında Cumartesi günleri atölye çalışmalarına devam edeceklerini açıkladı.

Oyuncak Evi Atölye çalışmalarına katılmak isteyen veliler 0372 310 01 44 numaralı telefondan ön kayıt yaptırabilirler.

Program şu şekilde:

04 MART CUMARTESİ, SAAT: 11.00 – 12.30

ANNE-BABALARA ÖZEL TAHTA BASKI ATÖLYESİ

Bir uygulama atölyesiyle daha karşınızdayız. Bu sefer çocuklar değil onların ebeveynleriyle buluşuyoruz ve farklı motifleri tahta baskı ile gün yüzüne çıkarıyoruz. Anne babalar hem çocukların yaşadığı deneyimi yaşayacak hem de atölyede keyifli dakikalar geçirecekler..

O halde tahta baskı atölyesinde siz anne ve babalarla görüşmek üzere..

11 MART 2023 CUMARTESİ, SAAT: 12.00 – 13.30

KAHVE KOKUSU EŞLİĞİNDE KUFİ SANATI ATÖLYESİ, 6 YAŞ

Çocuklara farklı alanlar açmadan, denemeler yaptırmadan neyi seveceklerine karar vermelerini istemek haksızlık olur. Her şeyi yapabilirsin. Yaptığın her şey sen yaptığın için değerli dediğimiz yoldan çıkarak tarihe yol alıyor, kahvenin yolculuğuna çıkıyoruz.

18 MART 2023 CUMARTESİ, SAAT 11.00-12.00

İŞARET DİLİYLE ÇANAKKALE TÜRKÜSÜNÜ ÖĞRENİYORUZ,

İŞARET DİLİ ATÖLYESİ, 9-10 YAŞ

Çocuklar işaret dilinin önemini, iletişimde nasıl kullanılacağı, el ve parmak fonlarının doğru olarak gösterilmesi ve uygulanması. Kelimelerin birleştirilerek, cümlelerin ortaya çıkartılması. Çanakkale Türküsünün ritmine uygun olarak işaretlerin yapılması amaçlanmaktadır.

25 MART 2023 CUMARTESİ, SAAT: 11.00- 12.30

TAŞ BİBLO YAPIM VE SÜSLEME ATÖLYESİ, 9-12 YAŞ

Bu atölyede çocuklar kendi objelerini kendileri üretip daha sonra diledikleri renklerde boyayıp süsleyecekler. Üretkenliklerinin, odaklanma becerilerinin artmasına ve hayal güçlerinin gelişmesine katkıda bulunacak bu atölyede buluşmak üzere.

Editör: Haber Merkezi