KDZ. EREĞLİ'DE VEEFAT EDENLER:

1- Sarıkokmaz Mahallesi 2 Nolu Abalı Sokak Sakinlerinden; Halime Aydemir'in Eşi; Selahattin, Sabahattin, Hakan Ve Soner Aydemir’in Babaları; Kdz.Ereğli Belediyesi Emekli Şöförlerinden Kadir AYDEMİR Vefat Etti.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Mütakip  Abalı Camii'nde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecek.

2- Ereğli Eşrafından Merhume Cihan Anıl Ve Merhum Basri Anıl’ın  Oğulları; Erdemir'den Emekli Murat ANIL Vefat Etti.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Ortacami (Orhangazi) Camii'nde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecek.

3- Gülüç Bekyeri Mahallesi Sakinlerinden; Saniye Ve Ali İslamoğullarının Oğulları; Salih, Harun, Merhum Mustafa, Mehmet, Ayşe, Hasan Ve İhsan İslamoğlu'nun Kardeşleri; Kadriye İslamoğlu’nun Eşi; Osman, Dilara Ve Muzaffer İslamoğlu’nun Babaları Cemal İSLAMOĞLU Vefat Etti.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Mütakip  Gülüç Site Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Gülüç Mezarlığı'nda Toprağa Verilecek.

Olay67 ailesi ve Yazıcıoğlu Şirketler Grubu olarak, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet; kederli aileleri ile yakınlarına başssağlığı ve sabır diliyoruz.

Editör: Haber Merkezi