KDZ. EREĞLİ'DE VEFAT EDENLER:

1- Ereğli Futbol Camiasından Şerife Özyağmur’un Eşi, Ozan Ve Onur’un Babaları, Beren’in Dedesi, Ertuğrul Ve Ertan Özyağmur’un Kardeşleri İrfan Özyağmur Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Bozhane Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Kestaneci Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

2- Ereğli Esnaflarından Çetin, Tekin Ve Murat Danyıldız’ın Babaları, Kızyeter Danyıldız’ın Eşi, Nurşen Demir, Gönül Çalışkan, Arzu Çelik Ve Elif Demir’in Babaları, Serkan Çalışkan, Erkan Demir, Murat Demir Ve Serkan Çelik’in Kayınpederi, Kars Eşrafından Cabbar Oğlu Muhsin Danyıldız Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Belen Yeni Mahalle Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

3- Mustafa Turhan, Burak Turhan, Nurcan Özkan, Nursel Oğuz Ve Sultan Aydın’ın Babaları, Emine Yalçın, Nasibe Özkan, Kezban Özkan ve Songül Kocatürk’ün Kardeşleri, Hakan Özkan, Rıdvan Yalçın Ve Arif Yalçın’ın Dayıları, Bayram Özkan, Cemil Oğuz Ve Mehmet Aydın’ın Kayınpederleri, Eski Kamyonculardan Armutlucuma Aşağıhocalar Köyü Muhtarı Abdulkadir Turhan Vefat Etmiştir.

Yazıcıoğlu, protokol ziyaretlerinde Yazıcıoğlu, protokol ziyaretlerinde

Merhumun Cenazesi Bugün Aşağıhocalar Köyü Merkez Camiinde Kılınacak İkindi Namazına Müteakip Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Olay67 ailesi ve Yazıcıoğlu Şirketler Grubu olarak, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet; kederli aileleri ile yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Editör: Haber Merkezi