KDZ. EREĞLİ'DE VEFAT EDENLER:

1- Sarıkokmaz Mahallesi Sakinlerinden Erdemirden Emekli Merhum İsmail Kaplan Ve Hatice Kaplan’ın Oğlu, İmam Hatip Lisesi Öğretmenlerinden Mustafa Kaplan Ve Kepez Kız Kuran Kursu Öğreticisi Huriye Kaplan’ın Kardeşleri, Rümeysa Ve Feyzullah Kaplan’ın Babaları, Mükerrem Kaplan’ın Eşi, İbrahim Kaplan Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Safa Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Sarıkokmaz Mezarlığında Toprağa Verilecektir. 

2- Kışla Mahallesi Sakinlerinden Ayşe Telli’nin Eşi, Ömer Telli, Süleyman Telli, Uğur Telli, Şerife Telli Ve Necla Telli’nin Babaları, Mehmet TELLİ Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kışla Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kışla Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

3- Sakallar Köyü Sakinlerinden Merhume Durgadın Ve Merhum Cafer Cinkılıç’ın Oğlu, Ekrem, Onur Ve Semiha Cinkılıç’ın Babaları, Ereğli Esnaflarından Musa, Yusuf, İbrahim İle Bayram Açar’ın Enişteleri, Halil CİNKILIÇ Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Sakallar Köyü Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Sakallar Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

4- Aynur Öge Ve Gül Karademir’in Babaları, Ceyhan Öge Ve Merhum İhsan Karademir’in Kayınpederi, Osman Öge, Oya Çınarer, Özgür Karademir Ve Özge Şahin’in Dedeleri, Akçakoca Eşrafından Marangoz Mehmet GÖDE Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün İkindi Namazına Müteakip Akçakoca Kapkirli Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kapkirli Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Olay67 ailesi ve Yazıcıoğlu Şirketler Grubu olarak, hayatını kaybenlere Allah'tan rahmet; kederli aileleri ile yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Editör: Haber Merkezi