KDZ. EREĞLİ'DE VEFAT EDENLER:

1- Sevgi Tuzcuoğlunun Eşi, Tolga Tuzcuoğlu Ve Beril Oktay'ın Babası, Erdemir Sevkiyattan Emekli, Yeni Mahalle Sakinlerinden Arif Tuzcuoğlu Vefat Etti.

Merhumun Cenazesi, Bugün Öğle Namazına Mütakip Akçakoca Çuhalı Caminde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Osmaniye Huzur Evi Yanındaki Mezarlıkta Toprağa Verilecek.

2- Merhum İğneci Mevlüt Ve Fadime Koç'un Oğlu; Salih, Ömer, Ünal Koç Ve Muazzer Keçibaş'ın Kareşi; Mevlüt Koç'un Amcası Önder Koç Vefat Etti.

Hanımca'yı ve Uzunoğlu'nu ziyaret etti Hanımca'yı ve Uzunoğlu'nu ziyaret etti

Merhumun Cenazesi, Bugün Sefa Caminde Kılınacak Öğle Namazından Sonra Sarıkorkmaz Mezarlığında Toprağa Verilecek.

3- Bozhane Eşrafından Merhum Dündar Reis'in Eşi; Alemdar Perçinel'in Annesi; Merhum Yücel Perçinel'in Kayınvalidesi; Yavuz Nazlı Ve Perçinel'in Ananesi; Eski Devlet Bakanı Önay Alpogo'nun Yengesi; Güler, Celal, Zehra Ve Merhum Mustafa Karakuş'un Halaları; Yasemin Madenci Ve Deniz Özçelik'in Yengeleri; Merhum Enver Ve Niyazi Karakuş'un Kız Kardeşi Gülnaz Özer Vefat Etti.

Merhumenin Cenazesi, Bugün Bozhane Caminde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Kestaneci Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecek.

Olay67 ailesi ve Yazıcıoğlu Şirketler Grubu olarak, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet; kederli aileleri ile yakınları başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Editör: Haber Merkezi