KDZ. EREĞLİ'DE VEFAT EDENLER:

1- Gülüç Merkez Mahallesi Sakinlerinden Ayhan, İbrahim ve Erhan Ayaz’ın Enişteleri, Arzu, Aysun, Seval, Serpil, Elif, Canan ve Merhum Ferhat Erlat’ın Babaları, Gülten Erlat’ın Eşi Erdemir'den Emekli Mustafa Erlat vefat etti.

Merhumun Cenazesi Bugün Gülüç Merkez Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Gülüç Belde Mezarlığında Toprağa Verilecek.

2- Cemaller Köyü, Bakımevi Mahallesi Sakinlerinden Merhume Hatice Atalay’ın Eşi, Muhammet, Mustafa, Ahmet, Hüseyin, Murat ve Nazile Atalay’ın Babaları, Merhum Mehmet Atalay, Merhum Necati Atalay ve Merhume Emine Acar’ın Kardeşleri, Selahattin Atalay vefat etti.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bakımevi Mahallesi Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecek.

3- Kestaneci Mahallesi Sakinlerinden Şadan Uzuner, Sabri Uzuner ve Nilgün Uzuner’in Anneleri, Mert, Anıl ve Dilara Uzuner’in Babaanneleri, Mehmet Özer’in Ablası, Merhum Bahriyeli Mehmet Özer’in Kızı, Merhum Cemal Uzuner’in Eşi, Muazzez Uzuner vefat etti.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına müteakip Kestaneci Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecek.

4- Merhum Hacı Hafız Süleyman Özbirinci’nin Gelini, Merhum Hüseyin Özbirinci’nin Eşi, Türkan Bektaş, Ayşe Yılmaz, Nurettin Özbirinci ve Şirin Ereğli Gazetesi Sahibi Zübeyde Erel’in Anneleri, Yazı İşleri Müdürü Şafak Erel’in Kayınvalidesi, Fatma Özbirinci vefat etti.

Merhumenin Cenazesi Yarın Öğle Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecek.

Resmi Gazete'de yayımlandı Resmi Gazete'de yayımlandı

5- Kışla Sanayi Sitesi Esnaflarından, Çivicioğlu Hasbey Otomotiv Nakliyat Ortaklarından İbrahim Çivici, Halil Çivici, Harun Çivici ve Hüsamettin Çivici’nin Kardeşleri, Ali Çivici ve Yılmaz Çivici’nin Babaları, Aziz, Erol, Mehmet, Murat ve Muhsin Çivici’nin Amcaları İsmail Çivici vefat etti.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hasbeyler Köyü Merkez Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecek.

Olay67 ailesi ve Yazıcıoğlu Şirketler Grubu olarak, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet; kederli aileleri ile yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Editör: Haber Merkezi