KDZ. EREĞLİ'DE VEFAT EDENLER:

Kdz. Ereğli sahilinde hummalı çalışma Kdz. Ereğli sahilinde hummalı çalışma

1- Mehri Karakayanın Eşi, Ceyhan, Atakan Karakaya’nın ve Kıymet Saydam'ın Babaları, Murat, Fuat ve Ertan Karakaya’nın Amcaları Karakavuz Köyünden Salih Karakaya vefat etti.

Merhumun Cenazesi Bugün Karakavuz Köyü Cem Evinde Öğle Namazına Müteakip Toprağa Verilecek.

2- Uzunçayır Mahallesi Sakinlerinden Rukiye Kızmaz, Ayşe Şentürk, Zeynep Öztürk, Merhum Halil İbrahim Öztürk ve Merhum Ali Osman Öztürk'ün Abileri Mehmet Ali Öztürk vefat etti.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazından Sonra Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecek.

3- Belen Yeni Mahalle Sakinlerinden Sadettin Arslan, Hasan Arslan ve Celalettin Arslan'ın Kardeşi Cemil Arslan vefat etti.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Güllük Köyünde Toprağa Verilecek.

4- Ruşanlar Köyünden Merhum Kazım Öztürk'ün Eşi, Ahmet Öztürk'ün Annesi Safiye Öztürk vefat etti.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Ruşanlar Köyü Merkez Mezarlığında Toprağa Verilecek.

5- Merhum Hacı Hafız Süleyman Özbirinci’nin Gelini, Merhum Hüseyin Özbirinci’nin Eşi, Türkan Bektaş, Ayşe Yılmaz, Nurettin Özbirinci ve Şirin Ereğli Gazetesi Sahibi Zübeyde Erel’in Anneleri, Kdz. Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Şafak Erel’in Kayınvalidesi, Fatma Özbirinci vefat etti.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecek.

Olay67 ailesi ve Yazıcıoğlu Şirketler Grubu olarak, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet; kederli aileleri ile yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Editör: Haber Merkezi