KDZ. EREĞLİ'DE VEFAT EDENLER:

1- Korubaşı Mahallesi Sakinlerinden; Ayşe Kunul’un Eşi; Belgin Kunul, Merhum Birol Kunul, Şenol Kunul ve Turgay Kunul’un Babaları; Yusuf Kunul, Adem Kunul, Elektrikçi Taci Usta, Şahinde Korkmaz, Şükran Bilir ve Emine Demirci’nin Kardeşleri; Kadir Kaplan’ın Eniştesi Şaban KUNUL vefat etti.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Korubaşı Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Korubaşı Mezarlığında Toprağa Verilecek. 

2- Hamzafakıhlı Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Ziya Demir’in Eşi; Akbey Tur Sahibi Akbey Tahsin Demir İle Ahmet, Metin, Şeref, İsa ve Nermin’in Anneleri Gülcemali DEMİR vefat etti.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hamzafakıhlı Mahallesi Karabacak Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Karabacak Mezarlığında Toprağa Verilecek. 

Zonguldak'taki bir ilçenin merkezinde görüldü Zonguldak'taki bir ilçenin merkezinde görüldü

3- Bağlık Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Suat Çardak ve Merhume Nazmiye Çardak’ın Torunları; Merhum Mehmet  ve Mükerrem Şener’in Oğulları; Cüneyt, Cenk ve Hülya Şener’in Kardeşleri Murat ŞENER vefat etti.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecek.

4- Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden; Merhume Kezban Durdu’nun Eşi; Bahri, Ali İhsan, İsmail, Saliha ve Ayşe’nin Babaları Sefer DURDU vefat etti.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Elmatepe Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecek.

Olay67 ailesi ve Yazıcıoğlu Şirketler Grubu olarak, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet; kederli aileleri ile yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.