KDZ. EREĞLİ'DE VEFAT EDENLER:

1- Merhum Şaban Karataş ve Fatma Karataş’ın Kızları; Bozhane Esnaflarından Erol Karataş, Yalı Caddesi Esnaflarından Dildar Balıkcıoğlu, Servis Şoförleri Derneği Selçuk Karataş ve Hafize Karataş’ın Kardeşi; Yelda,T olga, Zuhal ve Merhum Gökhan’ın Teyzesi; Anıl, Kağan, Sinem ve Gizem’in Halaları; Recep Gazi’nin Eşi Fatma Gazi vefat etti.

Merhumenin Cenazesi Bugün Potbaşı Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Köseler Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecek.

2- Erko’dan Emekli, Suna Aşık’ın Eşi, Feyza ve Nevra’nın Babaları; Nildoğan’ın Dedesi; Atilla Mucuk’un Kayınpederi Kerim Aşık vefat etti.

Merhumun Cenazesi Bugün Bozhane Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Gerede Aile  Mezarlığında Toprağa Verilecek.

3- Ekrem Selam ve Hasibe Selam’ın Oğlu; Merhum Atilla Selam, Ömer Selam ve Volkan Selam’ın Kardeşi; Hakan Emir Selam ve Merve Selam’in Babası Hüseyin Selam vefat etti.

Merhumun Cenazesi Bugün Hatip Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecek.

4- Armutlucuma Yukarıhocalar Sakinlerinden Sadettin Keskin’in Eşi Satı Keskin vefat etti.

Merhumenin Cenazesi Bugün Yukarı Hocalar Köyünde Öğle Namazına Müteakip Toprağa Verilecektir.

5- Armutlucuma Hacıuslu Köyü Sakinlerinden Ayşe Şahin’in Eşi; Yıldıray ve Hüseyin Şahin'in Babaları; Ali Şahin ve Emrah Şahin’in Dedeleri; Asım Şahin ve Merhum Ahmet Şahin’in Kardeşleri Yusuf Şahin vefat etti.

Kayıp mürettebattan 235 gündür bir ize rastlanmadı! Kayıp mürettebattan 235 gündür bir ize rastlanmadı!

Merhumun Cenazesi Bugün Hacıuslu Köyü Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Köy Mezarlığında Toprağa Verilecek.

6- Dağlar Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Asım ve Ayşegül Korkmaz’ın Abisi; Hayriye Korkmaz’ın Eşi; Caner ve Cansen Korkmaz’ın Babaları; Müge Deniz Korkmaz’ın Kayınpederi; İnci Korkmaz’ın Dedesi; Erdemir'den Emekli Secaattin Korkmaz vefat etti.

Merhumun Cenazesi Bugün Bozhane Camiinde Kılınacak Öğle Namazına Müteakip Belen Yeni Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecek.

Olay67 ailesi ve Yazıcıoğlu Şirketler Grubu olarak, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet; kederli aileleri ile yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Editör: Haber Merkezi