KDZ. EREĞLİ'DE VEFAT EDENLER:

1- Bağlık Mahallesi, Hatip Sokak Sakinlerinden Nebahat Özen, Sebahat, Nurtane, Hasan, Murat Ve Kemal Turhan’ın Babaları Remzi Turhan Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Resmi Gazete'de yayımlandı Resmi Gazete'de yayımlandı

2- Kocaali Mahallesi, Ahmetcikler Sokak Sakinlerinden Şükran, Halime, Necla, Ahmet Ve Metin Karadeniz’in Babaları, Ayşe Karadeniz’in Eşi Temel Karadeniz Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kocaali Ahmetçikler Sokak Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Ahmetçikler Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

3- Merhum Mustafa Bostancı Ve Merhume Mükerrem Bostancı’nın Oğulları, Müşerref Bostancı’nın Eşi, Zeynep Ve Mustafa Bostancı’nın Babaları, Bozhane Dalgıçlarından Ali Bostancı, Emrullah Bostancı Ve Merhum İsa Bostancı’nın Kardeşleri, Kdz.Ereğli Devlet Hastanesinden Emekli Abdullah Bostancı Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Alaplı Hüseyinli Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

4- Elmatepe Mahallesi Sakinlerinden Semramis Dereçiçeği’nin Eşi, Hatice Katı, Hediye Çakmak Ve Özlem Dereçiçeği’nin Babaları Oktay Dereçiçeği Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Elmatepe Mahallesi Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kepez Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

5- Merhum Şaban Adıyaman’ın Eşi, Burak Adıyaman Ve Gamze Ayhan’ın Anneleri, Murat Ve Hüseyin Bektaş’ın Kardeşi, Maksude Bektaş Ve Merhum Mehmet Bektaş’ın Kızları Zeynep Adıyaman Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Cemaller Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Olay67 ailesi ve Yazıcıoğlu Şirketler Grubu olarak, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet; kederli aileleri ile yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Editör: Haber Merkezi