KDZ. EREĞLİ'DE VEFAT EDENLER

Yazıcıoğlu, seçmenlere böyle teşekkür etti Yazıcıoğlu, seçmenlere böyle teşekkür etti

1- Kaymakamlık Personeli Fatih Şahin’in Kayınvalidesi; Safiye Şahin, Mehmet Şahin ve Hakim ve Savcılar Kurulu Üyesi Ergün Şahin’in anneleri Emine ŞAHİN vefat etti.

Merhumenin cenazesi, bugün Öğle Namazına müteakip kılınacak Cenaze Namazından sonra Keşkek Köyündeki Aile Mezarlığında toprağa verilecek.

2- Alaplı Eşrafndan Merhum Sabri Ergin’in oğlu; Nazan Ergin’in eşi; Mutlu Ergin, Utku Ergin ve Berna Karaoğlu’nın babaları Cengiz ERGİN vefat etti.

Merhumun cenazesi, bugün Alaplı Merkez Camii'nde kılınacak Öğle Namazına müteakip Kılçak Köyü Aile Mezarlığında toprağa verilecek.

3- Üstün Erçelik kurucularından merhum Hulusi Tekin ve merhume Şükran Tekin’in oğlu; Doğa Koleji kurucularından Merhume Hülya Çataklı’nın kardeşi; Sema Türkgülü’nün ağabeyi; Hülya Tekin’in eşi; Onur ve Hülya’nın babaları; Almanya'dan emekli Hulusi TEKİN vefat etti.

Merhumun cenazesi, bugün Öğle Namazına müteakip Bozhane Camii'nde kılınacak Cenaze Namazından sonra Şehir Mezarlığında toprağa verilecek.

Olay67 ailesi ve Yazıcıoğlu Şirketler Grubu olarak, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet; kederli aileleri ile yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.