KDZ. EREĞLİ'DE VEFAT EDENLER:

1- Kepez Mahallesi Dubleks Evler sakinlerinden, Erdemir'den emekli  ve Kdz. Ereğli Belediyespor Boks Antrenörü Radife Güven’in eşi; Tülin Güven Civan ve Pelin Güven Demirel’in babaları; Serkan Civan ve Özgür Demirel’in kayınpederleri; Erkin, İpek ve Deniz’in dedeleri; Ereğli Belediyespor Boks Antrenörü Erdemir’den Emekli Selahattin Güven’in kardeşi; Karadeniz Bölge Komutanlığı personellerinden Süha Güven’in amcası Cemal GÜVEN vefat etti.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Bozhane Camii’nde kılınacak Cenaze Namazının ardından Şehir Mezarlığı’nda toprağa verilecek.        

2- Göktepe Mahallesi eşrafından; merhum İsmail Öztekin ve merhume Havva Öztekin’in oğulları; Kevser Öztekin’in eşi; Neşe Erkmen’in babası; Volkan Erkmen’in kayınpederi; Lena ve Almina’nın dedeleri; Vasfiye ve Ahmet Öztekin’in kardeşleri Hüseyin ÖZTEKİN vefat etti.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Göktepe Mahallesi Camii’nde Kılınacak Cenaze Namazının ardından  Göktepe Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

3- Kepez Mahallesi eşrafından; eski Murat Taksi esnafı ve Erdemir’den emekli Emine Ekim’in eşi; Hikmet Ekim, Fikret Ekim, Gülümser Bilir ve Gülsevin Üçcin’in babaları; Cevdet ve Cemil Ekim’in abileri Cemal EKİM vefat etti.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kepez Tepe Camii’nde kılınacak Cenaze Namazının Ardından Belen Yeni Şehir Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

4- TTK’dan emekli Merhum Hakkı Aytaş ve Merhume Ayşe Aytaş’ın kızları; Erdemir’den emekli Orhan Uludağ’ın eşi; Sevim Tekin, Filiz Tekin, Seval Arslan, Özgür Uludağ, Bülent Uludağ ve Ali Uludağ’ın anneleri; Sadettin Tekin, Ramazan Tekin, İnan Aslan, Sevda Uludağ, Gülcan Uludağ ve Elif Uludağ’ın kayınvalideleri Naciye ULUDAĞ vefat etti.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hatip Camii’nde Kılınacak Cenaze Namazının ardından  Şehir Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

5- Şehrimiz Hekimlerinden; Op. Dr. Süleyman Doğancıoğlu’nun eşi; Senem Polat ve Yaşar Kerem Doğancıoğlu’nun anneleri; Şenol Polat ve Derya Doğancıoğlu’nun kayınvalideleri; Gülse Polat ve Asya Polat’ın anneanneleri Gülay DOĞANCIOĞLU vefat etti.

Merhumenin Cenazesi Yarın Öğle Namazına Müteakip  İstanbul Fatih Camii’nde Kılınacak Cenaze Namazının ardından İstanbul Edirne Kapı Kozlu Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

Olay67 ailesi ve Yazıcıoğlu Şirketler Grubu olarak, hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet; kederli aileleri ile yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Editör: Haber Merkezi