ZONGULDAK'IN EREĞLİ İLÇESİNDE BUGÜN VEFAT EDENLER:

1- Bölücek ve Göktepe Sakinlerinden Mustafa Candan ve Asiye Candan'ın torunu, Seyfi ile İbrahim Aktay'ın yeğeni, merhum Şerife Şaziye Aktay ile Salih Aktay'ın oğlu, Belediye Personeli Hemşire Funda Aktay'ın kardeşi, merhum Çetin Aydoğan ile Emine Aydoğan'ın damadı, Reyhan Aydoğan'ın eniştesi, Gözde Aktay'ın babası, Erdemir Personeli Özlem Aydoğan Aktay'ın eşi Erdemir Baş Mühendislikten Baş Mühendis Burak Aktay vefat etti.

Merhumun Cenazesi Bugün Saat 14:00'te Erdemir Hastanesi Önünde Yapılacak Törenden Sonra İkindi Namazına Mütakip Bozhane Caminde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Meme Dikleştirme Nedir? Nasıl Yapılır? Meme Dikleştirme Nedir? Nasıl Yapılır?

2- Merhum Nuri Deniz Ve Merhume Hacer Deniz’in Kızları, Erdemir Soğuk Haddaneden Emekli Hasan Ali Baysan’ın Eşi, Merhume Nevin Yörük Ve Hasan Hüda Deniz’in Kardeşleri, Ayşin Gürol Ve Aylin Deniz’in Teyzesi, Cansu, Vanberk, Veren Ve Ömer’in Büyükteyzesi, Vumhuriyet İlkokulu Emekli Öğretmenlerinden Sevim Baysan Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi  Bugün İkindi Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

3- Şuğle Civelek’in Eşi, Devrim Civelerk Ve Eda Civelek Koçak’ın Babaları, Serap Civelek Ve Ulvi Koçak’ın Kayınpederi, Deniz Ve Doğan’ın Dedeleri, Kirmanlı Mahallesi Sakinlerinden Ve Erdemirden Emekli Turgut Civelek Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi  Bugün İkindi Namazına Müteakip Bozhane Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

4- Muhammet, Kemal, Burhan Ve Ahmet Erdoğanoğlu’nun Babaları, Asiye Erdoğanoğlu’nun Eşi, Hüseyin Ve Mehmet Ali Erdoğanoğlu’nun Kardeşleri, Kazım, Süleyman, Hüseyin, Kadir Ve Yusuf Erdoğanoğlu’nun Kuzeni, Tahir Erdoğanoğlu Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi  Bugün Cuma Namazına Müteakip Hatip Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Toki Hacıbekir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Olay67 ailesi ve Yazıcıoğlu Şirketler Grubu olarak, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet; kederli aileleri ile yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Editör: Haber Merkezi