KDZ. EREĞLİ'DE VEFAT EDENLER:

1- Sarıkokmaz Mahalesi Hürriyet Küme Evler Sokak Sakinlerinden; Merhum Orhan Günsel Ve Mükerrem Günsel’in Oğulları; Celal, Cemal, Burhan Ve Merhume Nuray Günsel’in Kardeşleri; Hava Günsel’in Eşi; Gamze Günsel’in Babası; Ahmet GÜNSEL Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün  Öğle Namazına Müteakip Sarıkokmaz Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Sarıkokmaz Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir. 

2- Elmatepe Mahallesi İnallı Sokak Sakinlerinden; Merhume Hatice Acar’ın Eşi; Yaşar Acar Ve Mustafa Acar’ın Babaları; Yusuf, Büşra, Yunus Emre, Ayşe, Muhammed, Hamza Ve Halime’nin Dedeleri Mehmet Recep ACAR Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip  Elmatepe İnallı Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Kışla Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

3- Sarıkokmaz Mahallesi Aktaş Sokak Sakinlerinden;  Mahmut Ve Ayşe Erol’un Kızları;  Engin  Ve Nilüfer Erol’un Kardeşleri;  Ayşenur Ve Dilara’nın Anneleri Ayfer EROL Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün  Öğle Namazına Müteakip Aktaş Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından  Aktaş Mezarlığında Toprağa Verilecektir. 

4- İş Bankasından Emekli Ve Ereğli Ebru Çiçek Eski Sahibi; Merhum İzzet  Özçep  Ve Merhume Melek Özçep’in Oğulları; Merhum Cengiz Özçep’in Kardeşi; Sevinç Özçep’in Eşi; Kutsi Özçep, Selma Özçep Ve Merhume Ebru Özçep’in Babaları; Eylül Özçep Ve Nefes Özçep’in Dedeleri; Doğa Koleji Öğretmeni Caner Özçep, Servet Aydın Ve Yasemin Özçep’in Eniştesi Şeniz ÖZÇEP Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Saat 15:00’te Müftü Mahallesi Filtepe Sokak Yalçın Apartmanı Önündeki Evinin Önünde Helallik Alındıktan Sonra İkindi Namazına Müteakip  Gülüç Polis Karakolu Yanında Bulunan Merkez Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Gülüç Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

5- Göktepe Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Muzaffer Acar’ın Eşi; Gülten Çaştaban, Merhume Süheyla İzmirlioğlu  Ve Merhume Nurten Kundakçı’nın Kardeşleri Ayten SAİTOĞLU Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip  Bozhane Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Çaycuma Filyos Asri Mezarlığında Toprağa Verilecektir. 

Olay67 ailesi ve Yazıcıoğlu Şirketler Grubu olarak, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet; kederli aileleri ile yakınlarına başsağlıağı ve sabır diliyoruz.

 

Editör: Haber Merkezi