Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde dün vefat eden şoför esnafı Nevzat Çakır, bugün düzenlenen cenaze töreninin ardından toprağa verildi.

Kdz. Ereğli’de toplu taşıma hizmeti veren Çilek Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi bünyesinde hizmet veren Nevzat Çakır; dün sabah saatlerinde durakta yolcu beklediği esnada kalp krizi geçirmiş, sağlık ekibi tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırılmış ve yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetmişti.

Merhum Çakır için bugün öğle namazını müteakip Gülüç Merkez Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Törene; merhum Çakır’ın ailesi ve yakınlarının yanı sıra Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Çilek Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Baki Karaarslan, halk otobüsü sahipleri ve çalışanları ile kalabalık bir cemaat topluluğu katıldı. Merhum Çakır, öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Gülüç Belde Mezarlığında toprağa verildi.

Olay67 ailesi ve Yazıcıoğlu Şirketler Grubu olarak, merhuma Allah’tan rahmet; kederli ailesi ile yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Editör: Haber Merkezi