Karadeniz Ereğli'nin Köseler Mahallesi'nde ikamet eden Birkan Demirel, Muhtar Adayı oldu.

Ereğli'de, yeni dönemin ilk toplantısı yapıldı Ereğli'de, yeni dönemin ilk toplantısı yapıldı

İlçede kurulu Ereğli Demir ve Çelik Fabrikalarında (ERDEMİR) çalışan, aynı zamanda Kdz. Ereğlililer Derneği ile Köseler Mahallesi Kalkındırma Derneği'nin başkanlığını sürdüren Birkan Demirel; Muhtar olarak Köseler Mahallesi'ni daha yaşanabilir bir mahalle yapmak istediğini söyledi.

Uzun yıllardır mahalle sakinlerine bir şekilde dokunmaya çalıştığını ifade eden Köseler Mahallesi Muhtar Adayı Birkan Demirel, yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

"Köseler Mahallemiz, Karadeniz Ereğli ilçemizin güzide mahallelerinden biridir. Ben de gerek kendi imkanlarım gerekse görev yaptığım Sivil Toplum Kuruluşları vasıtasıyla elimden geldiğince mahalle sakinlerimize dokunmaya çalışıyorum. Mahallemizdeki komşularımızın acı, mutlu ve sıkıntılı günlerinde hep yanlarında olmaya özen gösterdim. Hastalıkta sağlıkta, düğünde dernekte, cenazede mevlitte hep bir arada olduk. Allah'ın izni, mahalle sakinlerimizin destekleriyle inşallah muhtar olduktan sonra da bu birlik ve beraberliğimiz daha sıkı bir şekilde devam edecek. Mahallemize bu güne kadar muhtar olarak hizmet veren herkese teşekkür ediyorum. Ben mahallemin eksiklerini ve ihtiyaçlarını çok iyi biliyorum. Göreve seçildiğim takdirde, gençliğimin de verdiği enerji ile azalarımla birlikte mahallemizin sorunlarını bir bir çözecek ve Köseler Mahallemizi daha yaşanabilir bir mahalle haline getireceğiz." 

Editör: Haber Merkezi