Karadeniz Ereğli'de kurulu Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları'ndan (Erdemir) emekli merhum Recep Cıvak’ın eşi, Kdz. Ereğli Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğünden emekli Cevdet Cıvak, Erdemir Vinç Bakımdan emekli Mustafa Cıvak, Kışla Sanayisi eski esnaflarından Şenol Cıvak, Belediye Personeli Ali Cıvak, Gülseren Erdil, Gülşen Kahveci, Emine Erdil, Ayşe Keskin, Mürvet Demirhan ve Nurşen Kara’nın anneleri; Önder Erdil, Mehmet Kahveci, İsmail Erdil, Ahmet Keskin, Serkan Demirhan, Zafer Kara, Şükran Cıvak, Hatice Cıvak, Şule Cıvak ve Sevim Cıvak’ın kayınvalideleri Mahmure Cıvak vefat etti.

Posbıyık: "Erdemir'deki hazine arazileri peşkeş çekiliyor" Posbıyık: "Erdemir'deki hazine arazileri peşkeş çekiliyor"

Merhume Mahmure Cıvak için bugün öğle namazına müteakip Kışla Mahallesi Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene; merhumenin ailesi, yakınları, mahalle sakinleri, Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Başkanvekili İrfan Yazıcıoğlu ve kalabalık bir cemaat topluluğu katıldı.

Merhume Mahmure Cıvak; öğle namazını müteakip alınan helallik, kılınan cenaze namazı ve yapılan duanın ardından Kışla Aile Mezarlığında toprağa verildi.

Olay67 ailesi ve Yazıcıoğlu Şirketler Grubu olarak, merhumeye Allah'tan rahmet; kederli ailesi ile yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Editör: Haber Merkezi