Her fırsatta vatandaşlarla ve esnaflarla bir araya gelerek görüş ve önerilerini yerinde dinleyip çözüm üreten AK Parti Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı, bu kez Kozlu ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

AK Parti İl Başkan Yardımcısı Halil Yılmaz ve İl Genel Meclisi Başkanı Necdet Karaveli ile birlikte; önce Partisinin Kozlu İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, görevine yeni başlayan İlçe Başkanı Ali Duyar ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelen Milletvekili Avcı; çalışmalarında başarılar dileyerek, istişarelerde bulundu.

Daha sonra teşkilat mensupları ile beraber, Kozlu Belediye Başkanı Ali Bektaş’ı makamında ziyaret eden Milletvekili Muammer Avcı, Başkan Bektaş’tan çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı.

Milletvekili Muammer Avcı, Belediye Başkanı Ali Bektaş'ı ziyaretinin ardından beraberindeki heyet ile beraber, Ağustos ayında Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde açılan taciz ateşi sonucu şehit olan Piyade Uzman Çavuş Mustafa Sezer'in babası Mehmet Emin Sezer'i Kozlu İlçe Merkezi’ndeki iş yerinde ziyaret ederek, hasbihal etti.

Kozlu'da esnaf ziyaretlerinde de bulunan Milletvekili Avcı ve beraberindeki heyet, talep ve önerileri birinci ağızdan dinleyerek, esnafa hayırlı işler temennisinde bulundu.

avcı kozlu2

avcı kozlu4

CHP Yönetimi, 'Hayırlı olsun'a gitti CHP Yönetimi, 'Hayırlı olsun'a gitti

avcı kozlu3

avcı kozlu6

avcı kozlu7

avcı kozlu9

avcı kozlu8

Editör: Haber Merkezi