Karadeniz Ereğli Süleymanlar Mahallesi'nde Muhtarlığa adaylığını açıklayan Zihni Gürle, 7. yayın yılına giren Olay67 Haber Portalına kutlama ziyaretinde bulundu.

Olay67'yi yakından takip ettiğini ifade eden Gürle, tüm Olay67 ekibine bundan sonraki çalışmalarında başarı dileğinde bulundu.

Süleymanlar Mahallesi'ne Muhtar adayı olduğunu belirten Gürle; ziyaretinde, geçmişte yaptığı çalışmalardan da söz ederek, "Süleymanlar Mahallesi'nde yapılmayanları yapmaya, çivi çakıp ceketimi asmaya talibim" dedi.

Süleymanlar Mahallesi'ne 112 Acil Sağlık İstasyonu'nun kurulmasında büyük emeği olduğunu ifade eden Gürle, mahalleye sağlık tesisi kurulması için bir süre önce başlattığı çalışmalarını sürdürdüğünü söyledi.

Geçmişte Belediye Meclis Üyeliği yaptığını hatırlatan Gürle, mahallesinin sorunlarını ve çözüm yollarını çok iyi bildiğini vurgulayarak; daha iyi yaşanabilir Süleymanlar Mahallesi için göreve talip olduğunu ve bu doğrultuda çalışmalarına hız verdiğini ifade etti.

Belediye Başkanları, Milletvekili Avcı'yı ziyaret etti Belediye Başkanları, Milletvekili Avcı'yı ziyaret etti

Olay67 Haber Portalı Haber Müdürü Recep Akkaya da nazik ziyaretinden dolayı Gürle'ye teşekkür ederek, çıkmış olduğu Muhtarlık yolunda başarı dileğinde bulundu. 

zihni gürle2

Editör: Haber Merkezi