İYİ Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Yasemin Erdoğan, 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Seçiminde Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Adaylarının Murat Sesli olduğunu açıkladı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve genel merkez yönetiminin daha önce Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Adaylığı’na onay verdiği Murat Sesli, kendisine destek veren Karadeniz Ereğli Belediyesi önceki dönem başkanlarından Murat Sesli ve ekibi ile birlikte İYİ Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. Sesli ve ekibini; İYİ Parti’de Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Yasemin Erdoğan, İYİ Parti Kadın Politikaları Başkanı ve 28. Dönem Zonguldak Milletvekili Adayı Op. Dr. Evrim Balbaloğlu ile İYİ Parti yöneticileri karşıladı. Sesli ve parti yöneticileri, uzun süre sohbet ederek seçim sürecini değerlendirdi.

Karadeniz Ereğli Belediyesi Önceki Dönem Başkanlarından Murat Sesli, Karadeniz Ereğli halkına güvendiğini ve desteklerini her zaman gördüğünü belirterek, 31 Mart akşamı Karadeniz Ereğli Belediyesi’ni İYİ Partili belediyeler arasına katacaklarını söyledi.

Sesli, konuşmasında; “Öncelikle İYİ Parti Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener başta olmak üzere tüm İYİ Parti yöneticilerine çok teşekkür ediyorum. 15 yıldır hukuk mücadelesi veriyorum ama maalesef seçimlere yine az bir süre kala verilen bir karar ile beni seçimlere sokmadılar. Bizde kuzenimle birlikte seçimlere girmeye karar verdik. Önümüzde yasal hiçbir engelimiz yok. Karadeniz Ereğli, maalesef 15 yılını kaybetti. Bir 5 yıl daha kaybetmesine benim tahammülüm yok. Ben Karadeniz Ereğli’yi çok seviyorum. Karadeniz Ereğli halkı bizim nasıl bir belediyecilik yaptığımızı, nasıl hizmet yaptığımızı iyi biliyor. Ekibimizle birlikte Cumhuriyet’imizin 100. Yılında Karadeniz Ereğli’yi 100 proje ile yeniden inşa etmeye geliyoruz. 1 Nisan 2024 sabahı Karadeniz Ereğli’ye güneş bir başka güzel doğacak. Hiç merak etmeyin, biz bu seçimleri kazanacağız. Ben sizlere inanıyor ve güveniyorum. Hep birlikte el ele vererek Kdz. Ereğli’nin 31 mahallesinde halkımıza projelerimizi, yapacaklarımızı anlatacağız. Halkımızda zaten güzel bir karşılığımız var. İnşallah 31 Mart akşamına kadar gece gündüz çalışarak bu desteği daha da artırıp Karadeniz Ereğli Belediye Başkanlığı seçimlerini kazanacağız” dedi.

Bozkurt ile Posbıyık arasında gerginlik! Bozkurt ile Posbıyık arasında gerginlik!

İYİ Parti Karadeniz Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli, Karadeniz Ereğli Belediyesi’ni daha önce görev yaptığı dönem içerisinde tüm mahallelerde büyük hizmetler yaptığını belirterek; “Belediyecilikte tecrübesi olan Başkanımız Murat Sesli ve ekibimizle birlikte yöneteceğiz. Başkanımızın da söylediği gibi Kdz. Ereğli 15 yılını kaybetti, bir 5 yılını daha kaybetmesin istiyoruz. Adaylığımızın hem İYİ Parti’mize hem de Kdz. Ereğli’ye hayırlı uğurlu olmasını istiyorum.” dedi.

İYİ Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Yasemin Erdoğan ise konuşmasında 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde Karadeniz Ereğli Belediye Başkanlığını kazanacaklarını belirterek, Murat Sesli’nin adaylığının hem İYİ Parti’ye hemde Karadeniz Ereğli halkına hayırlı olması diledi.

İYİ Parti Kadın Politikaları Batı Karadeniz Bölge Başkanı ve İYİ Parti 28. Dönem Zonguldak Milletvekili Adayı Op. Dr. Evrim Balbaloğlu da Karadeniz Ereğli Belediyesi’ni kazanmak için canla başla çalışacaklarını söyledi.

Whatsapp Image 2024 02 15 At 20.56.17

Whatsapp Image 2024 02 15 At 20.56.18

Whatsapp Image 2024 02 15 At 20.56.20

Whatsapp Image 2024 02 15 At 20.56.22

Editör: Haber Merkezi