Elbette ki bu durumu sadece kombinleme açısından da düşünmemek gerekir. Yürüyüş ve koşu başta olmak üzere başlangıç seviyesindeki neredeyse tüm spor branşlarında da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Peki ama genel özellikleri ile New Balance 565 erkek  nasıl kombinlenir? Dilerseniz bu sorunun cevabına yer verelim.

New Balance 565 Erkek Kombin Önerileri

Son derece farklı ve kaliteli bir ürün olarak dikkatleri üzerinde toplayan New Balance 565 için günlük kullanım avantajlarını bir arada yaşamak istiyorsanız kot pantolon ve tişört ile kullanabilirsiniz. Özellikle bahar aylarında bu kombininizi kot ceket ile bir araya getirebilirsiniz.

Daha şık!

Eğer daha şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız 565’in dikkat çekici bir modelini tercih etmenizi öneriyoruz. Bunun için de dar kesim bir pantolon ve blazer bir gömlek kullanmanız daha rahat etmenizi ve daha şık görünmenizi sağlayacaktır. Bu sayede bir ortama girdiğiniz ilk andan itibaren tüm gözler sizin üzerinizde olacaktır.

Daha rahat!

Eğer günlük olarak daha rahat bir görünüm elde etmek istiyorsanız da 565’in dumanlı modellerini tercih edebilirsiniz. Çoğunlukla gri tonlarında olan bu modellerini eşofman altı, sweatshirt ve spor bir şapka ile bütünleştirebilirsiniz.

Her durumda da 565 New Balance sizi bir adım öne çıkaracaktır. Farklı renk ve seçeneklerinin yer aldığı New Balance ürünlerine bu şekilde son derece hızlıca göz atmanız da mümkün olmaktadır. Özellikle erkekler için kot pantolonla en fazla tercih edildiğinin altını çizerken kadınlar için de spor tayt ve spor sütyeni ve spor bir ceket ile bir arada kullanılıyor.

Posbıyık uyardı: "Paranızı kaptırmayın" Posbıyık uyardı: "Paranızı kaptırmayın"

Hiç şüphesiz New Balance bu özellikleri bir araya geldiği için zamansız ve ayrıcalıklı bir ayakkabı olarak ön plana çıkar. Siz de hem spor hem de gündelik olarak New Balance’ın ayrıcalıklı seçeneklerinden destek alabilirsiniz.

Kaynak: Haber Merkezi