Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde Gazeteci Hüseyin Orhan, oğlu Oğuzhan'ı evlendirdi.

Ereğli'nin Sesi Gazetesi Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Hüseyin Orhan ile Bedriye Orhan çiftinin oğulları Oğuzhan, Ali Kılıçarslan ve merhum Nurdan Kılıçarslan'ın kızları Meleknur ile dünyaevine girdi.

Genç çift için bugün ilçeye bağlı Ruşanlar Köyü'nde gerçekleştirilen düğün töreninin ardından ilçedeki Sevgi Barış Dostluk Düğün Salonunda nikah töreni ve müzikli düğün eğlencesi düzenlendi. Düğün salonundaki programa AK Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt, Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık ile eşi Kadın Gücü Kooperatifi Başkanı Neriman Posbıyık, AK Parti önceki dönem Zonguldak Milletvekilleri Prof. Dr. Ercan Candan ve Faruk Çaturoğlu, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş, AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı İbrahim Sezer, siyasi parti ve sivil toplum örgütlerinin yöneticileri, bazı muhtarlar, çok sayıda iş insanı ile kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Düğün eğlencesi, Meleknur ile Oğuzhan'ın dansıyla başladı. Davetlilerle birlikte bir süre dans edip, oyun havaları eşliğinde gönüllerince eğlenen Meleknur-Oğuzhan çiftinin nikahını Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık kıyarken; çiftin nikah şahitliğini ise Saffet Bozkurt, Neriman Posbıyık, Ercan Candan, Gökhan Mustafa Demirtaş ve Yüksel Balcı yaptı. Nikahın ardından Başkan Posbıyık, nikah cüzdanını, takdim etmesi için milletvekili Bozkurt'a verdi. Posbıyık'a, kendisine bu görevi tevdi ettiği için teşekkür eden Bozkurt; "Teammüller gereği ve yuvayı dişi kuş yaptığı için cüzdanı gelin hanıma takdim etmek istiyorum" diyerek, nikah cüzdanını Meleknur geline takdim etti.

Program, pasta kesimi ve takı töreninin ardından bir süre daha dans ve yöresel oyun havaları eşliğinde devam etti.

Orhan ve Kılıçarslan aileleri, program boyunca davetlilerle yakından ilgilendiler.

Olay67 ailesi ve Yazıcıoğlu Şirketler Grubu olarak Orhan  ve Kılıçarslan ailelerine "Hayırlı olsun" diyor, Meleknur ile Oğuzhan çiftine de mutluluklar diliyoruz.

düğün2-3

düğün4-1

düğün3-3

Editör: Haber Merkezi