Karadeniz Ereğli’nin sevilen simalarından Avukat İlker Öncel, dün hayatını kaybetti.

Fındık Çalışma Grubu toplandı Fındık Çalışma Grubu toplandı

Merhum İhsan ve merhume Remziye Öncel’in oğlu; Hülya Öncel’in eşi; İhsan Çağatay, Altay ve Göktay Öncel’in babaları; İlkay Sersan’ın kardeşi; Sevgi, Seyhan ve Aslı Öncel’in kayınpederi; Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karadeniz Ereğli önceki İlçe Başkanlarından; Zonguldak Barosu Üyesi Kdz. Ereğli Avukatlarından merhum İlker Öncel için bugün ilk olarak CHP Kdz. Ereğli İlçe Örgütü binası önünde tören düzenlendi. Buradaki törenin ardından cenazesi Bozhane Camii’ne götürülen merhum İlker Öncel, ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Şehir Mezarlığında toprağa verildi.

Cenaze törenine; Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, CHP Zonguldak Milletvekili Eylem Ertuğrul, AK Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt, CHP Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Ali Kocamanoğlu, CHP Karadeniz Ereğli Belediye Başkan aday adayları Şerif Sertan Ocakcı, Emrah Karaarslan, Buket Müftüoğlu, Avukatlar, iş insanları, siyasetçiler, Oda ve Derneklerin yöneticileri ile kalabalık bir cemaat topluluğu katıldı.

Olay67 ailesi ve Yazıcıoğlu Şirketler Grubu olarak merhum İlker Öncel’e Allah’tan rahmet, kederli ailesi ile yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

ilker öncel cenaze2

ilker öncel cenaze3

ilker öncel cenaze4

ilker öncel cenaze5

Editör: Haber Merkezi