MHP Alaplı Belediye Başkan Adayı İsmail Öztürk, seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. İlçedeki bazı sivil toplum kuruluşlarına nezaket ziyaretinde bulunan Öztürk ve arkadaşları, hem STK’larda hem de sokakta yürürken vatandaşlar tarafından büyük bir ilgi ile karşılandılar.

HİLAL EKMEK PROJE
İsmail Öztürk, sokakta yürürken en fazla Hilal Ekmek konusunda bazı talepler ile karşılaştı.
Öztürk’ün seçim vaatleri arasında bulunan Hilal Ekmek projesinde, ekmeğin 5 liradan satılacak olduğunu öğrenen vatandaşlar, en büyük hizmetin bu proje olacağını söylediler. İsmail Öztürk’te bu projenin bazı çevreler tarafından eleştirildiğini belirterek, "Yok nasıl olacak, yok olmaz felan filan, bir sürü dedikodu üretiliyor. Biz bu projemiz ile ilgili tüm fizibilite çalışmalarını yaptık ve ayağı yere basan, gerçekleştirilmesi en kolay ve zorunlu bir proje” dedi.

ALPAY GÜN, CHP'DEN MECLİS ÜYESİ ADAYI OLDU ALPAY GÜN, CHP'DEN MECLİS ÜYESİ ADAYI OLDU

GÜNEŞ ENERJİSİ PROJESİ
İsmail Öztürk’ün halk tarafından destek bulan projelerinden bir diğeri de güneş enerjisi projesi oldu. Alaplı’da içme suyunun çok pahalı olduğunu belirten Öztürk, kapalı pazaryeri başta olmak üzere bazı noktalara kurulacak olan güneş enerjisi panelleri ile içme suyu ve şehir aydınlatmasının sıfır maliyetle karşılanacağını, böylece içme suyunun çok ucuza vatandaşa verilebileceğini söyledi. Öztürk’ün bu projesi, tüm STK’lar tarafından ilgi ile karşılandı ve destek buldu.

MHP Alaplı Belediye Başkan adayı İsmail Öztürk, ilçede faaliyet gösteren Gazeteci Dernekleri, Muhtarlar Derneği, Muharip Gaziler Derneği ve Kızılay başta olmaz üzere bazı STK’ları ziyaret etti.

BÜYÜK İLGİ
Alaplı’nın kalkınmasında önemli hizmetleri bulunan ve 20 yılı aşkın süredir siyasetin içinde olan İsmail Öztürk, ilçe sokaklarında vatandaşın gösterdiği ilgi ve sevgi nedeniyle adeta adım atamaz hale geldi.
Vatandaşlar bu sefer Alaplı’nın kaderinin değişeceğini belirterek, “Artık Alaplı için her birey üzerine düşeni yapmalı ve Öztürk’e oy vermeli” dediler.

Ismail Öztürk2-1

Ismail Öztürk3

Ismail Öztürk4

Editör: Haber Merkezi