Bozkurt ile Posbıyık arasında gerginlik! Bozkurt ile Posbıyık arasında gerginlik!

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, beraberinde Belediye Meclis Üyesi adayları ile birlikte; Karadeniz Ereğli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Azman ve yönetimine ziyarette bulundu.

"BANA KÖTÜ LAFLAR SÖYLÜYORLAR, CEVAP VERMİYORUM"

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Başkan Halil Posbıyık, bu sıkıntılı ortamda Esnaf Kefaletin yaptığı çalışmaları yakından takip ettiğini belirterek; şunları söyledi:

"Ereğli esnafına destekte bulunuyorsunuz. Şu kriz ortamında önemli destek sağlıyorsunuz. Ereğli’ye çivi çakan, herhangi bir dalda emeği olan herkese teşekkür diyorum. Saffet Bozkurt’a, bugüne kadar yaptığı hizmetler için her fırsatta teşekkür ettim. Bir iki yerde bana kötü laflar söylüyor. Cevap vermiyorum. Saadet Oruç hanımla da konuşuyorum. Farklı görüşten insanlarız ama 'İkimizin buluştuğu tek nokta Ereğli Sevdası' diye konuşuyoruz.

BEN 129 BİN KİŞİNİN BAŞKANIYIM

Ereğli’de 129 bin kişi yaşıyor. Ben herkesin belediye başkanıyım. Ben herkesin oyunu alıyorum. İbrahim Sezer iyi bi arkadaşımız, meslektaşım. Ben bu işi biliyorsam, o seçilirse Hüseyin Uysal’ı ararız. Başkan dediğin disiplinli, prensipli, cesur olacak, halkı kucaklayacak."

Karadeniz Ereğli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Azman ise Başkan Posbıyık’a ziyaretten duyduğu memnuniyeti diye getirerek, "Her zaman Ereğli esnafına ve odamıza destek veriyorsunuz. Yanımızdasınız. Teşekkür ediyoruz. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” diledi.

Posbıyık Esnaf Kefalet2

Editör: Haber Merkezi