Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, 19 Kasım’da yaşanan büyük afet sonrası esnaf ziyaretlerine bir yenisini ekledi. Başkan Posbıyık, Başkan Yardımcıları ve Daire Müdürleri ile çarşı merkezinde esnaf ziyaretinde bulunarak “geçmiş olsun” dileğinde bulundu. Posbıyık, vatandaşlara alışverişlerini yerel esnaftan yapmaları çağrısını yeniledi.

"YARALARI HEP BİRLİKTE SARMAYA ÇALIŞIYORUZ"

Muhtar adayı Yaman, Yazıcıoğlu'nu ziyaret etti Muhtar adayı Yaman, Yazıcıoğlu'nu ziyaret etti

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, 19 Kasım’da yaşanan büyük afet sonrası esnaf ziyaretlerine bir yenisini ekledi.  Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Posbıyık, “Belediye olarak her zaman yanınızdayız. İlgili başkan yardımcılarım, müdürlerim hepsi burada, bizden talebiniz ne ise yerine getirmeye hazırız. 19 Kasım’da büyük bir afet yaşadık.  Ereğli, tarihinin en büyük felaketini atlattı. Zarar gören vatandaşlarımız, esnaflarımız oldu. Belediye olarak biz de büyük zarar yaşadık. Ereğli’yi yeniden imar etmeye ve yaraları hep birlikte sarmaya çalışıyoruz.

Ereğli halkına, hemşehrilerimize de seslenmek istiyorum; alışverişlerimizi yerel esnafımızdan yapalım, onlara destek olalım” dedi.

başkan esnaf2

başkan esnaf3

başkan esnaf4

Editör: Haber Merkezi