Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri ve ilgili daire müdürleriyle birlikte; 5 bin ton asfalt dökülerek esnafın yeniden hizmetine sunulan Cumartesi Pazarı bölgesinde esnaf ve alışveriş için gelen halklı ziyaret etti.

Esnafları tek tek ziyaret ederek hayırlı olsun diyen Başkan Posbıyık, vatandaşlarla da görüşerek memnuniyetlerini sordu. Özellikle yerel üreticilerin satış yaptığı Köylü pazarında yoğun ilgiyle karşılaşan Başkan Posbıyık, Ereğli halkının belediye hizmetleri konusunda yüzlerini güldürmeye devam edeceklerini söyledi.

Vatandaşların fotoğraf çektirme taleplerini de yerine getiren Başkan Posbıyık, ziyaret sonrası şunları söyledi:

“Pazaryerini komple, köylü pazarı dahil asfaltladık. Buradan şikayet alıyorduk. Özellikle esnaf, su birikintileri nedeniyle şikayette bulunuyordu. Bütün giderleri yeniledik, 5 bin ton bu bölgeye asfalt döktük. Tuhafiyeciler Odası ve Pazarcılar Odası ile el ele verdik, buradaki sorunu çözdük. Aynı zamanda Echomar Hastanesi Acil önünde sıkıntılar çekiliyordu, komple bu hattı da asfaltladık. Kendi öz imkanlarıyla Zonguldak bölgesinde bu derece asfalt döken tek belediyeyiz. Halkımızın belediye hizmetleri konusunda yüzünü güldürmeye devam edeceğiz.”

Pazarcılar Odası Başkanı Fehmi Taşkın ile Tuhafiyeciler ve Manifaturacılar Odası Başkanı Dursun Kertlez, yapılan hizmet için teşekkür etti.

başkan pazaryeri2

başkan pazaryeri6

başkan pazaryeri3

başkan pazaryeri5

Aday Adayı Kaçmaz, projelerini paylaştı Aday Adayı Kaçmaz, projelerini paylaştı

başkan pazaryeri4

başkan pazaryeri7