Avcı, Erdoğan ile Zonguldak seçimlerini görüştü Avcı, Erdoğan ile Zonguldak seçimlerini görüştü

“Cumhuriyetimizin 100. Yılında 100 Proje ile Kdz. Ereğli’yi yeniden inşa edeceğiz” sloganıyla yola çıkan Murat Sesli, Hayvanlara özel projelerini açıklayarak, Ereğli halkının beğenisine sundu.  

Sesli, açıklamasında şu ifadelere yer verdi;  

“Batı Karadeniz Bölgesi’nin en kapsamlı Hayvan Hastanesi’ni yapıyoruz. Sadece Hayvan hastanesi deyip geçmeyelim, çünkü öyle güzel detaylar ekledik ki evcil hayvanlarımızı da atlamadık.  

Öncelikle hayvanlarımıza 7/24 hizmet edecek bir ambulansımız olacak. Acil durumlarda hayvanlarımızı mağdur etmeyeceğiz.  

Her canlı bizim için önemli, hayvan hastanemizde son teknoloji her türlü ameliyat ve bakımlarının yapılacağı bir tesisimiz olacak.  Bunun yanında rehabilitasyon merkezimiz ve barınaklarımız da hayvanlarımızın konforuna göre dizayn edilecek.  

En ince ayrıntısına kadar düşündüğümüz hayvanlarımız için birde otelimiz olacak. Evcil hayvanı olan vatandaşlarımız seyahate çıkarken, hayvanlarını gönül rahatlığı ile otelimize bırakabilecek.  

Tabi ki bunların yanında sadece kış aylarında değil, düzenli olarak besleme noktaları oluşturacağız ve sokaktaki canlarımıza mama ve su desteği sağlayacağız. 

Bunlarla bitmiyor, hayvan parkları yapacağız. Evcil hayvanlarımızın da faydalanabileceği, çok az örneği bulunan hayvan parklarında hayvanlarımız enerjilerini atabilecek ve doğal ortamlarından uzaklaşmayacaklar.  

Hayvan Hastanesi Projemizi siz değerli hemşehrilerimin beğenisine sunuyorum.”

Sesli Hayvan Hastanesi2

Sesli Hayvan Hastanesi3

Editör: Haber Merkezi