İYİ Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli, belediye meclis üyesi 1. Sıra adayı Op. Dr. Evrim Balbaloğlu, Kdz. Ereğli Belediyesi önceki dönem başkanlarından Murat Sesli ile diğer meclis üyesi adayları; 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yanında faaliyet gösteren tekstil atölyesinde çalışan kadınları ziyaret ederek, bir tepsi baklava ile günlerini kutladı.

Mazbatasını alır almaz müfettiş talep etti Mazbatasını alır almaz müfettiş talep etti

Kdz. Ereğli önceki dönem belediye başkanlarından Murat Sesli ve beraberindeki heyet, kadınlara tepsi ile baklava bırakıp, çikolata ikram edip, talep ve sorunlarını dinledi. Kadınlara yönelik projeleri hakkında bilgiler veren Sesli, daha önce görev yaptığı dönemde 3 bin 500 kadını 67 otobüsle Çanakkale gezisine götürdüğünü belirterek; mayıs ayında düzenleyecekleri Çanakkale gezisine hazır olmalarını istedi.

Kadınların hayvanlara yönelik projesinin sorulması üzerine Sesli; “Kdz. Ereğli’ye modern bir hayvan hastanesi yapıyoruz. İçerisinde son sistem cihazlar bulunacak ve tüm ameliyatlar burada yapılabilecek. 24 saat hizmet veren hayvan ambulansı olacak. Barınağımızı büyüterek daha fazla hayvanımızın barınma ihtiyacını karşılayacağız. Ayrıca hayvan hastanesinin yanına hayvan oteli yaparak, şehir dışına çıktığınızda yada başka sebeplerle kedi yada köpeğinizi güvenle buraya ücretsiz bırakabileceksiniz.” dedi.

Sesli ile belediye meclis üyeleri çalışan tüm kadınları tek tek gezerek, göreve geldiklerinde her zaman kapılarının kendilerine açık olacağını söyledi.

Sesli Kadınlar Günü2

Sesli Kadınlar Günü4

Sesli Kadınlar Günü3

Editör: Haber Merkezi