İYİ Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli ve Belediye Meclis Üyeleri; Kdz. Ereğli Kaymakamı Mehmet Yapıcı’yı ziyaret ederek, saha çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Kdz. Ereğli Önceki Dönem Belediye Başkanı Murat Sesli, Kaymakam Yapıcı'ya güzel ağırlamalarından dolayı teşekkür ederek, saha çalışmaları hakkında bilgilendirdi. 

Sesli, şöyle konuştu:

"Güçlü, halkın içinden bir ekip oluşturduk. Meclis üyesi adaylarımızın hepsi birbirinden değerli. Sahada çok güzel bir teveccüh var. Bu teveccühe inşallah hizmetlerimizle ekip olarak karşılık vereceğiz. "

Ziyarette konuşan İYİ Parti Kdz. Ereğli 1. Sıra Adayı Evrim Balbaloğlu, Genel başkanlarının kadın olmasının meclis listelerine yansıdığını belirtti. Balbaloğlu, listede 11 tane kadının olduğunu ve sahada çok güzel tepkiler aldıklarını belirtti.

Balbaloğlu, konuşmasında; “Başkanlarımızla, ekibimizle, Ereğli’mize gönülden hizmet için yola çıktık. Murat başkanımın çok güzel projeleri var. İnşallah elbirliği ile tek tek projelerimizi hayata geçireceğiz. Ereğli’yi hak ettiği hizmete kavuşturacağız. Bizleri ağırladığınız çok teşekkür ederiz” ifadelerine yer verdi.

Kaymakam Mehmet Yapıcı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Sesli ve ekibine başarılar diledi.

Avcı, Erdoğan ile Zonguldak seçimlerini görüştü Avcı, Erdoğan ile Zonguldak seçimlerini görüştü

Sesli Sydv

Editör: Haber Merkezi