AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan adayı İbrahim Sezer, İzmirlioğlu Huzurevi sakinlerine iftar yemeği verdi. Başkan adayı İbrahim Sezer'in Belediye Meclis Üyesi adayları ile birlikte düzenlediği iftar yemeğine, İzmirlioğlu Huzurevi’nde kalan yaşlılar davet edildi.

İbrahim Sezer, konuklarına hitaben yaptığı konuşmada; “Yaşlılarımızın sağlığı ve mutluluğu için elimizden gelen her türlü özveriyi gerçekleştireceğiz. Yaşlılarımız ile birlikte bu iftar yemeğinde bir arada bulunmaktan büyük memnuniyet duyduk. Bu Ramazan Ayı’nda iftar yemeğinde yer alan değerli misafirlerimize, bizimle oldukları için teşekkür ederiz. Yaşlılarımızın her zaman yanlarında olduğumuzu ve onlara destek olmaktan gurur duyduğumuzu belirtmek isteriz" dedi.

Mazbatasını alır almaz müfettiş talep etti Mazbatasını alır almaz müfettiş talep etti

Başkan Adayı İbrahim Sezer, iftar yemeğinde yaşlılara belediye başkanı olması durumunda yaşlılar için yapacağı projelerden bahsetti.

Sezer, açıklamasında şunları söyledi:

“Yaşlılarımızın Ereğli’de huzur ve refahı için Sosyal Belediyecilik kapsamında elimizden gelen her türlü hizmeti ve imkanları sunmaya kararlıyız.

Belediye Başkanı olduğumuz andan itibaren Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı desteği ile yapacağımız ve yaşlılarımızın da tüm imkanlardan faydalanabileceği Özel Bakım ve Rehabilitasyon Merkezimizi hayata geçirmek için hızlı girişimlerde bulunacağız. Bu merkez; doğayla iç içe ve huzurlu bir ortam sağlaması amacıyla, hem tek katlı müstakil bungalov evlerden hem de içinde her türlü sağlık hizmetinin sunulabileceği otel konforuna sahip binası ile yuva sıcaklığında ortam sağlayacak bir tesis niteliğinde olacaktır. Buraya gelen misafirlerimiz sağlık hizmetlerinden fizik tedavi merkezine, kapalı yüzme havuzundan doğa yürüyüş ve spor parkurlarına, hobi bahçelerine kadar her türlü olanaktan yararlanabileceklerdir. Sürekli sakinlerinin yanında, ihtiyaç hisseden, huzurlu bir ortamda dinlemek için dahi kalmak isteyen misafirler için de günübirlik tesis niteliğinde olacaktır."

Ayrıca Sezer, Kepez Mahallesi Dağ Evleri mevkiinde 19 bin m2 alanda, gencinden yaşlısına kadar herkesin faylanabileceği huzurlu piknik, eğlence ve dinlenme gibi sosyal ihtiyaçlarını karşılayacağı Millet Bahçesini oluşturacakları müjdesini verdi.

İftar sonrası AK Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı İbrahim Sezer, Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte İzmirlioğlu Huzurevi sakinleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Sezer Iftar2

Editör: Haber Merkezi