Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Belediye Başkanı Nuri Tekin, Alaplı Kaymakamı Vedat Yılmaz’ı ziyaret ederek Alaplı Belediyespor forması hediye etti.

Ziyarette konuşan Belediye Başkanı Tekin, Kaymakamı Yılmaz’a spora verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek, “Alaplı Belediyesporumuz bu sezon Zonguldak Süper Amatör Liginde şampiyonluğa oynuyor. İnşallah sezon sonu şampiyon olarak bir üst lig olan Bölgesel Amatör Lige çıkacaktır. Kaymakamımız Vedat Yılmaz, sporu seven biri olarak Alaplı Belediyesporumuza her zaman destek vermiştir. Maçlarımızı takip etmiştir. Bu desteklerinden dolayı kendilerine Belediyesporumuzun 67 numaralı formasını hediye ettik. Bu vesile ile tekrar katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kaymakam Yılmaz ise "Öncelikle Belediye Başkanı Nuri Tekin’e, antrenör ve sporculara emeği geçen herkese güzel forma için çok teşekkür ediyorum. Alaplı Belediyespor inşallah bu sezon şampiyon olarak bir üst lige çıkacaktır. Tüm sporcularımıza başarılar diliyorum" dedi.

Kaynak: iha